Opatrovateľ, opatrovateľka

Občianske združenie Barlička

Miesto práce
Hlavná 56, Veľký Šariš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacosobný príplatok, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

opatrovanie mobilných a imobilných klientov:
- stravovanie, správna životospráva
- toaleta, hygiena
- obliekanie, obúvanie
- mobilita, motorika
- základné sociálne aktivity, záujmové činnosti
- komunikácia s klientom
- dodržiavanie liečebného režimu

- možnosť stabilného zamestnania na dobu neurčitú (po prvom roku zamestnania)
- odmeny a osobné príplatky k základnej mzde
- príjemné pracovné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti s väzbami na zahraničné organizácie
- podpora vzdelávania
- pravidelná supervízia zabezpečovaná zamestnávateľom

Ponúkaná voľná pracovná pozícia je len pre uchádzačov so stredoškolským zdravotníckym vzdelaním alebo opatrovateľským kurzom.
Voľné pracovné miesta sú v novootvorenom zariadení pre seniorov CSS Radosť vo Veľkom Šariši, ale aj v Prešove.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke zameranie alebo opatrovateľský kurz

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
- pozornosť
- spoľahlivosť
- trpezlivosť

Pracujeme s ľuďmi s postihnutím a seniormi, svojou činnosťou sa snažíme likvidovať bariéry, ktoré bránia ľuďom so špeciálnymi potrebami uplatniť sa v spoločnosti.

Prevádzkujeme zariadenie pre seniorov a zariadenie opatrovateľskej služby.
Zvyšujeme kvalitu života ľuďom so zdravotným znevýhodnením a seniorom, podporujeme ich v úsilí o samostatný život a integráciu do spoločnosti.
ID: 4364113  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac