Sociálny pracovník v OZ Barlička

Občianske združenie Barlička

Miesto práce
Matice slovenskej 13, Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytuje sociálne poradenstvo pre rodiny prijímateľov,
- zodpovedá, navrhuje, plánuje, pripravuje, organizuje a hodnotí pre cieľové skupiny sociálnej služby,
- vykonáva ambulantnú aj terénnu formu sociálnej služby,
- vyhľadávacia činnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikácia (jednanie s ľuďmi), ochota pomáhať, zmysel pre spolupatričnosť, znalosť zákona č. 448/2008 Z.z. Zákon o sociálnych službách a jeho implementácia v praxi.

Pracujeme s ľuďmi s postihnutím a seniormi, svojou činnosťou sa snažíme likvidovať bariéry, ktoré bránia ľuďom so špeciálnymi potrebami uplatniť sa v spoločnosti.

Prevádzkujeme zariadenie pre seniorov a zariadenie opatrovateľskej služby.
Zvyšujeme kvalitu života ľuďom so zdravotným znevýhodnením a seniorom, podporujeme ich v úsilí o samostatný život a integráciu do spoločnosti.
ID: 3889489  Dátum zverejnenia: 11.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac