Sestra - koordinátor opatrovateľskej činnosti

Občianske združenie Barlička

Miesto práce
Matice slovenskej 13, Prešov
Termín nástupu
1.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
820 - 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia a kontrola opatrovateľskej činnosti v pobytovom zariadení pre seniorov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Požadované predpísané vzdelanie:
- SZŠ - odbor všeobecná sestra - prax min. 5 rokov
- VŠ I. stupeň - odbor ošetrovateľstvo - prax min. 2 roky

Pracujeme s ľuďmi s postihnutím a seniormi, svojou činnosťou sa snažíme likvidovať bariéry, ktoré bránia ľuďom so špeciálnymi potrebami uplatniť sa v spoločnosti.

Prevádzkujeme zariadenie pre seniorov a zariadenie opatrovateľskej služby.
Zvyšujeme kvalitu života ľuďom so zdravotným znevýhodnením a seniorom, podporujeme ich v úsilí o samostatný život a integráciu do spoločnosti.
ID: 3812978  Dátum zverejnenia: 18.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 - 850 EUR/mesiac