Statik - projektant/ka projektov debnenia a výstuže - práca vo Viedni

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva

Miesto práce
Märzstraße 1, Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
2 180 EUR/mesiacMzda od 2.180,- EUR podľa rakúskej kolektívnej zmluvy. V závislosti od vzdelania (SŠ, VŠ) a dĺžky praxe zaradenie do konkrétnej mzdovej kategórie. 13. a 14. plat podľa rakúskej kolektívnej zmluvy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rakúska projektová kancelária pre statiku BÜRO DI FRANZ GÖTSCHL hľadá s nástupom ihneď

projektanta/ projektantku na prípravu projektov debnenia, kreslenie výkresov tvaru/ monolitické konštrukcie, ako aj výkresov výstuže (armovanie) v softvéri ALLPLAN alebo ABIS-Plan.

Požadované jazykové znalosti: slovenský jazyk a nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.

Prax v projektovaní, resp. prax statika výhodou.
Znalosti softvéru SCIA výhodou.

Práca je vhodná pre projektanta/konštruktéra/statika s viacročnou skúsenosťou, ale aj pre absolventku/absolventa univerzity, resp. vysokej školy s krátkou praxou.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite prosím životopis a podklady v slovenskom alebo nemeckom jazyku na E-MAIL:
[email protected]

Miesto výkonu práce vo Viedni (1150 Wien) s dobrou dostupnosťou prostredníctvom verejnej dopravy.
Mzdové ohodnotenie podľa rakúskej kolektívnej zmluvy. 13. a 14. plat podľa rakúskej kolektívnej zmluvy.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite prosím životopis a podklady v slovenskom alebo nemeckom jazyku na E-MAIL: [email protected]

Pracovné pohovory budú prebiehať osobne alebo online.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Rakúska projektová kancelária pre statiku BÜRO DI FRANZ GÖTSCHL so sídlom vo Viedni: http://www.ziviltechnik.at/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektovanie debnenia a výstuže / Statika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Allplan - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné znalosti softvéru ALLPLAN sú podmienkou.

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva je jedným z viac ako 100 oficiálnych zastúpení Rakúskej hospodárskej komory (WKÖ) vo svete. Nakoľko je členstvo v tejto komore povinné, zastupujeme viac ako 300.000 rakúskych spoločností.
ID: 4514830  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 180 EUR/mesiac