Zamestnanec / zamestnankyňa v Back Office s vodičským preukazom

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva

Miesto práce
Suché mýto, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2023
1 400 EUR/mesiacmzda od 1.400 EUR/mesiac + 13. plat (vianočný plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rakúske vel'vyslanectvo-Obchodné oddelenie / Advantage Austria hľadá zamestnanca / zamestnankyňu v Back Office s vodičským preukazom.

Ponúkame stabilnú prácu v malom tíme. Pracovné úlohy zahŕňajú:

- zabezpečovanie a nákup kancelárskych potrieb, tovaru a ostatného vybavenia kancelárie
- starostlivosť a zabezpečenie bežnej údržby služobného vozidla
- pomoc pri príprave podujatí, ktoré organizujú ďalší zamestnanci
- aktualizácia databáz, firemných kontaktov
- pomocné administratívne práce

Hľadáme zamestnanca / zamestnankyňu:

- s komunikatívnou znalosťou nemčiny (hovorová komunikácia, úroveň B1)
alebo aktívnou znalosťou angličtiny (aspoň B2)
- so zmyslom pre tímovú prácu
- vodičským preukazom B

- 13. plat (vianočný plat)
- 5 týždňov dovolenky
- práca v malom tíme
- čiastočne je možný flexibilný pracovný čas

Prosìme o zaslanie životopisu v EN alebo DE. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov/kandidátky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva je jedným z viac ako 100 oficiálnych zastúpení Rakúskej hospodárskej komory (WKÖ) vo svete. Nakoľko je členstvo v tejto komore povinné, zastupujeme viac ako 300.000 rakúskych spoločností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívna znalosť angičtiny alebo nemčiny
- nemecký jazyk výhodou
- zodpovednosť
- tímový prístup

ID: 4513362  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac