Mzdová účtovníčka/účtovník

Obchodná spoločnosť

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.100,- € (konečná výška základnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta), odo dňa nástupu do pracovného pomeru má zamestnanec priznané k základnej mzde aj osobné ohodnotenie, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mzdová účtovníčka/účtovník bude vykonávať najmä tieto činnosti:

- komplexné spracovanie mzdovej agendy pridelených interných spoločností (spolu cca 230 osôb),
- vykonávanie činností súvisiacich s povinnosťami mzdového špecialistu voči poisťovniam, úradu práce a daňovému úradu, vrátane vedenia príslušnej evidencie a reportov,
- aktualizácia evidencií z oblasti mzdovej agendy,
- posudzovanie nárokov na dovolenku,
- vykonávanie výpočtu mesačných platov a ostatných zložiek miezd, nemocenských dávok, povinných odvodov do poisťovní a preddavkov na daň,
- spracovanie prevodných príkazov pre úhradu miezd, odvodov poistného a dane zo mzdy,
- spracovanie ročného zúčtovanie dane zo závislej činnosti,
- spracovanie ročnej uzávierky miezd a vedenie mzdových listov zamestnancov,
- vydávanie potvrdení o výške príjmov,
- spracovávanie mesačných výkazov poistného, štvrťročných prehľadov a ročných hlásení o dani zo mzdy, štatistických a iných výkazov,
- tvorba a čerpanie sociálneho fondu,
- spracovanie podkladov pre poskytovanie stravných lístkov a ich vydávanie zamestnancom,
- pravidelný reporting za zverenú pracovnú oblasť v zmysle pokynov priameho nadriadeného

Stabilná a perspektívna pracovná pozícia na hlavný pracovný pomer, príjemné pracovné prostredie a balík nadštandardných zamestnaneckých výhod a rôznych benefitov:

- príspevok zamestnávateľa na rekreáciu a šport
- týždeň dovolenky naviac
- platené sick days
- stravné lístky nad rámec Zákonníka práce
- jazykové a odborné vzdelávanie
- parkovisko pre zamestnancov

Uvedenú pozíciu ponúkame na pracovný pomer na plný pracovný úväzok.
Telefonicky kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané odborné kritériá.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.
Ďakujeme za porozumenie.

Pozícia je obsadzovaná najskôr na dobu určitú 1 rok s perspektívou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Od našej novej kolegyne/kolegu budeme očakávať:

- minimálne 3-ročnú prax na pozícii samostatného mzdového účtovníka/čky (komplexné spracovanie mzdovej agendy pre minimálne 150 osôb)
- odborné znalosti: znalosť legislatívy pre oblasť mzdového účtovníctva a znalosť Zákonníka práce
- dôsledný a zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností
- úsmev na tvári a dobrú náladu
- chuť pracovať
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- diskrétnosť
- vítaní sú kandidáti, ktorí majú skúsenosti so spracovaním mzdovej agendy viacerých spoločností
- vítaní sú kandidáti, ktorí majú komunikačnú znalosť anglického jazyka, ale nie je to podmienka

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb dodávateľským spôsobom.

ID: 3385597   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.100,- € (konečná výška základnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta), odo dňa nástupu do pracovného pomeru má zamestnanec priznané k základnej mzde aj osobné ohodnotenie, 13. a 14. plat