Informace o pracovním místě

Místo práce
Otrokovice
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
1600 EUR/měsíc
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Obaly Morava, a.s.

Jsme dynamicky rozvíjející se jediný ryze český výrobce vlnitých lepenek a kompletního sortimentu obalů, vyráběných na nejmodernějším strojním zařízení.

Obchodní zástupce

Obchodní zástupkyně/zástupce – oddělení prodeje

Do našeho týmu přijmeme obchodníky!

Největší česko - slovenský privátní výrobce vlnité lepenky a kartonových obalů přijme dynamickou, profesně zdatnou a zkušenou osobnost na pozici obchodního zástupce pro region Slovensko.

Charakteristika pracovní pozice:

Akviziční činnost – vyhledávání a kontakt s potencionálními zákazníky v daném regionu, příprava a plnění prodejních cílů.

Spolupráce s obchodním týmem, pracovníky zákaznického servisu a technologické podpory.

Pracovní náplň :

  • Příprava individuální obchodní strategie pro růst u stávajících odběratelů
  • Získávání nových zákazníků, akviziční činnost
  • Vyjednávání obchodních podmínek, uzavírání kontraktů
  • Udržování a rozvoj vztahů se zákazníky
  • Zodpovědnost za obchodní výsledky v daném regionu

Očekáváme:

  • Zkušenosti s prodejem
  • Obchodní myšlení, tah na bránu, „obchodník srdcem a duší“
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • Orientace na výsledek
  • Obchodní, vyjednávací, organizační a manažerské dovednosti
  • Schopnost pracovat pod tlakem
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz „B“

Nabízíme:

  • Zajímavé úkoly s velkou výzvou a samostatností
  • Spoluúčast na rozvoji dynamické ryze české společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv
  • Odpovídající finanční podmínky
  • Firemní benefity
  • Služební automobil, telefon a notebook

Informace o pozici

Místo pracoviště : Česká Republika/ Otrokovice

Typ pracovního poměru : Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru : Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání : SŠ,VŠ

Požadavky na jazyky : Angličtina

Mzdové podmínky: 1600 - 2300,- EUR/měsíc

Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Kontakt

ID: 3386317   Dátum zverejnenia: 11.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600 EUR/měsíc