Pracovník údržby, obsluha tlačiarenských a pomocných strojov

OBALPRINT, a.s.

Miesto práce
Lučenecká cesta 8310, Zvolen-Bučina
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800-900 Eur + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je vykonávanie údržby, obsluha strojov s následnou kontrolou kvality výroby a riešenie vzniknutých problémov

Právomoci a zodpovednosti
- Vykonávanie údržby na strojoch, zariadeniach, budovách
- Nastavovanie a práca na strojoch

Pracovné činnosti:
Systém údržby strojov a zariadení
Operatívna oprava a údržba
Kontrola stavu strojov a zariadení
Nastavovanie a práca na strojoch

Jedná sa o kumulovanú pracovnú pozíciu. Zodpovednosť za údržbu prevádzky tlačiarne, drobnú stavebnú činnosť. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte mailom na Krsnak@obalprint.sk

Možnosť ubytovania zdarma, služobný mobil, služobné auto, možnosť mesačných prémií, možnosť 13. platu, stabilná pracovná pozícia, dobrý kolektív

Hľadáme človeka, ktorý bude ochotný vstúpiť do kolektívu menšej firmy a prispieť svojou aktivitou k zlepšeniu chodu firmy. Nevyžadujeme prax v tlačiarenskom priemysle. Vyžadujeme strojárske zručnosti na vysokej úrovni a základné strojárske vzdelanie. Poskytujeme ubytovanie takže nie je potrebné, aby bol uchádzač z okolia. Kontaktujte nás IBA prostredníctvom e-mailu na krsnak@obalprint.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, polygrafia,

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

strojárska zručnosť, časová flexibilita, vlastné myslenie, zodpovednosť, precíznosť, kolektívny duch, chuť a ochota učiť sa nové veci

Tlač, druhotné spracovanie obalov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OBALPRINT,a.s.
Lučenecká cesta 8310
96001 Zvolen
ID: 1999795   Dátum zverejnenia: 21.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800-900 Eur + prémie