Pracovník údržby, obsluha tlačiarenských a pomocných strojov s možnosť kariérneho rastu

OBALPRINT, a.s.

Miesto práce
Lučenecká cesta 8310, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 800 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je vykonávanie údržby, obsluha strojov s následnou kontrolou kvality výroby a riešenie vzniknutých problémov

Právomoci a zodpovednosti
- Vykonávanie údržby na strojoch, zariadeniach, budovách a autách
- Nastavovanie a práca na strojoch

Pracovné činnosti:
Systém údržby strojov, áut a zariadení
Operatívna oprava a údržba
Kontrola stavu strojov a zariadení (vzduch,filtre,kompresor,klíma,váhy,viečka...)
Nastavovanie a práca na strojoch

Jedná sa o kumulovanú pracovnú pozíciu. Zodpovednosť za údržbu prevádzky tlačiarne, drobnú stavebnú činnosť. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte mailom na Krsnak@obalprint.sk

Zamestnanecké výhody, benefity:
Mobil, služobné auto na firemné účely, perspektívne možnosť ubytovania zdarma, možnosť mesačných prémií, možnosť 13. platu

Stabilná pracovná pozícia, dobrý kolektív, mobil, služobné auto na firemné účely, perspektívne možnosť ubytovania zdarma, možnosť mesačných prémií, možnosť 13. platu

Hľadáme človeka, ktorý bude ochotný vstúpiť do kolektívu menšej firmy a prispieť svojou aktivitou k zlepšeniu chodu firmy. Nevyžadujeme prax v tlačiarenskom priemysle. Vyžadujeme strojárske zručnosti na vysokej úrovni a základné strojárske vzdelanie. Kontaktujte nás IBA prostredníctvom e-mailu na krsnak@obalprint.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 68 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, polygrafia,

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

strojárenská zručnosť, flexibilita, vlastné myslenie, zodpovednosť, precíznosť, kolektívny duch, chuť a ochota sa učiť nové veci

Tlač, druhotné spracovanie obalov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OBALPRINT,a.s.
Lučenecká cesta 8310
960 01 Zvolen

Kontakt

ID: 1999795   Dátum zverejnenia: 14.11.2017