Можливість для людей з України

Pracovník na starostlivosť o trávnaté plochy

Oasis s.r.o.

Miesto práce
Kovarce, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
982 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si typ človeka, ktorý uprednostňuje prácu na čerstvom vzduchu? Páči sa ti myšlienka, riadiť si svoj pracovný čas do istej miery ty sám? Rozumieš si s technikou a vieš si vyhrnúť rukávy a pustiť sa aj do manuálnej práce? V tom prípade, čítaj ďalej a uvidíš, či by bolo miesto v našej spoločnosti to pravé orechové pre teba J

Tvojou náplňou práce bude:
- práca so záhradnou technikou (kosačky, traktor, rezačka a iná záhradná technika),
- starostlivosť o trávnaté plochy (kosenie, hnojenie, polievanie),
- starostlivosť o strojové vybavenie
- rezanie, paletovanie a príprava na expedíciu trávnych kobercov pre zákazníka
- práca s registračnou pokladňou
- práce pri realizácií záhrad

Čo by malo patriť k tvojim silným stránkam:
-Technická a manuálna zručnosť
- Zodpovednosť
- Trpezlivosť
- Vodičský preukaz typu B – podmienkou
- Vodičský preukaz typu T – výhodou

Čo z toho budeš mať ty:

- budeš súčasťou silnej spoločnosti, ktorá má dlhodobé postavenie na trhu a dobré meno
- Rôznorodá práca na čerstvom vzduchu
- Uplatnenie svojich skúseností a znalostí v praxi
- Príjemné prostredie
- Časová flexibilita – svoj pracovný čas si riadiš do istej miery sám
- Zvýhodnené nákupy u nás v predajni

Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore Poľnohospodár, Záhradník
Vodičský preukaz B

Ako si Ťa predstavujeme:

- Máš skúsenosti v záhradníctve a vieš pracovať so záhradnou technikou a postarať sa o ňu
- Technická gramotnosť a manuálna zručnosť – si šikovný a vieš si poradiť v každej situácií a používaš zdravý sedliacky rozum
- si flexibilný
- vlastníš vodičský preukaz typu B - podmienkou

Možnosť práce aj popri inom zamestnaní.

Možnosť si nadpracovať hodiny
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Bonusy/prémia
Pracovné oblečenie
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Možnosť študijného voľna
Vlastna organizácia práce
Zľava na firemné produkty/služby

Už 25 rokov robíme svet krajšim a zelenším. Okrem realizácií záhrad máme aj vlastné záhradné centrum, trávnikovú škôlku a pestovateľské plochy, čím sme sa vyšplhali na lídra v záhradnom segmente. Realizujeme kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným, veľkoobchodným a ehopovým predajom. Rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Ako spoločnosť neustále prijímame nové výzvy a pracujeme na zvyšovaní našich služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Kutňanský
Tel.: +421905233897
E-mail: poslať životopis