Pracovník e-shopu a marketingu - zakaznícka podpora

Oasis s.r.o.

Miesto práce
Stummerova 99, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
866 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho a aktívneho kolegu, ktorý nám pomôže spravovať náš záhradnícky eshop a postará sa o online marketing firmy. Ak sa nebojíš výziev a chceš priložiť ruku k dielu, radi ťa uvítame v tíme. Ak máš tvorivého ducha, nebojíš sa zašpiniť( sme záhradníci) a rad/a skúšať nové veci a si vytrvalý, bude to pre teba zábava.

Tvojou náplňou práce bude:

- Správa eshopu v platforme Shoptet
- Pridávanie nových produktov a dopĺňanie obsahu na webové stránky (fotky, popisy, blogy, bannery a iné)
- Fotografovanie produktov a úprava fotiek, grafiky (v Canva Pro)
- Tvorba a zverejňovanie aktuálnych tém na eshope, webových stránkach, sociálnych sieťach a vo vyhľadávačoch
- Hľadanie možností pre zvýšenie predaja
- Zákaznícka podpora - e-mailová, online chatová a telefonická komunikácia so zákazníkmi
- Vybavenie a balenie ,odoslanie eshopových objednávok
- Tvorba a zasielanie newslettera (platforma smartemailing)

Ponúkame Ti:

- Možnosť kariérneho rastu
- Odmeny v závislosti od predaja
- Možnosť sebarealizácie v oblasti, ktorá ťa baví
- Zvýhodnené nákupy u nás v predajni
- Po čase možnosť čiastočnej práce z domu
- Priama podpora vedenia
- Poskytnutie hradeného online vzdelávania v obore
- Budeš súčasťou stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu 25 rokov
- Práca od pondelku do piatku – víkendy a sviatky voľné + možná dohoda o rozvrhnutí pracovného času

Čo by malo patriť k tvojim silným stránkam:

- Skúsenosť v oblasti eshopu – výhodou
- Skúsenosti v online marketingu - výhodou
- Práca s fotografiou a grafické zručnosti – výhodou
- Základné záhradnícke vedomosti
- Prijemné vystupovanie
- Orientácia na výsledky
- Ochota učiť sa novým veciam
- Samostatnosť
- Praktickosť ( je dôležitá pre balenie neštandardných zásielok ako sú rastliny )

Mesačné odmeny v závislosti od výkonnosti (% z tržby) - výška tvojho platu bude závisieť z veľkej časti od teba

Mobilný telefón
Vzdelávacie kurzy, školenia
Provízie z predaja
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Bonusy/prémia
Príspevok na vzdelanie
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

Už 25 rokov robíme svet krajšim a zelenším. Okrem realizácií záhrad máme aj vlastné záhradné centrum, trávnikovú škôlku a pestovateľské plochy, čím sme sa vyšplhali na lídra v záhradnom segmente. Realizujeme kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným, veľkoobchodným a ehopovým predajom. Rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Ako spoločnosť neustále prijímame nové výzvy a pracujeme na zvyšovaní našich služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov