Administratívny pracovník

Oasis s.r.o.

Miesto práce
Stummerova, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
762 EUR/mesiaczákladný plat + odmeny v závislosti od výkonu (svoju pohyblivú zložku vieš ovplyvniť sama)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívna, zodpovedná, energická a máš rada výzvy?
Tak u nás nájdeš prácu, ktorá Ťa bude baviť.

Tvojou úlohou bude:
- prijímanie návštev a vybavovanie telefonickej, mailovej, korešpondenčnej komunikácie
- spracovanie dochádzky, mzdovej a personálnej agendy s účtovníkom
- komunikácia so zamestnancami
- príprava dokladov pre externého účtovníka
- evidencia došlých a vystavovanie vyšlých faktúr, vedenie pokladne v systéme Abra gen
- zodpovednosť za zverenú hotovosť
- správa, vedenie a inventarizácia majetku
- zabezpečenie chodu kancelárie /kancelárske potreby, doklady/
- správa firemných štatistík
- starostlivosť o bežný poriadok a čistotu v kancelárii počas pracovného dňa
- iné pomocné administratívne práce
- pracovná doba od 8:00 hod do 16/17:00 hod

Ponúkame Ti:
- stabilnú prácu v dynamickej a expandujúcej spoločnosti
- vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť profesionálneho rastu
- príjemné prostredie
- práca v mladom kolektíve
- zamestnanecké zľavy
- rôznorodú prácu
- základný plat 762€ brutto (+ odmeny v závislosti od samostatnosti a prebratia zodpovednosti)

Neponúkame rutinnú, klasickú prácu v administratíve. Hľadáme všestranného človeka, ktorý vie zvládať rôznorodú prácu a vie prevziať zodpovednosť, ktorá súvisí s výkonom jeho pracovnej pozície. Človek, ktorého hľadáme nebude vykonávať len jednu pozíciu ale bude ich viacero, preto je potrebné aby si mal/a vysokú úroveň koncentrácie na prácu a vedela zvládať stres, ktorého bude počas sezóny veľa.
Si energická? Dokážeš tvrdo a efektívne pracovať, veľa sa učiť, pomáhať svojmu šéfovi a kolegom? Ak áno, odmenou Ti môže byť okrem finančného ohodnotenia aj príležitosť niečo dokázať.

Ak ťa naša ponuka oslovila a vidíš sa v nej, neváhaj nám zaslať svoj životopis, či kontaktovať nás pre bližšie informácie ešte dnes na telefónnom čísle: 0905233897 alebo na [email protected]. Tešíme sa na teba :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie ekonomického smeru výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Už 25 rokov robíme svet krajšim a zelenším. Okrem realizácií záhrad máme aj vlastné záhradné centrum, trávnikovú škôlku a pestovateľské plochy, čím sme sa vyšplhali na lídra v záhradnom segmente. Realizujeme kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným, veľkoobchodným a ehopovým predajom. Rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Ako spoločnosť neustále prijímame nové výzvy a pracujeme na zvyšovaní našich služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4340692  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac