Správca e-shopu

Oasis s.r.o.

Miesto práce
Stummerova, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
739 - 1 000 EUR/mesiacmesačné odmeny v závislosti od výkonnosti (tržby) - výška tvojho platu bude závisieť z veľkej časti od teba, o čo viac predáš o to viac dostaneš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívna/y, zodpovedná/ý, máš praktické myslenie a rád tvoríš?
Tak u nás nájdeš prácu, ktorá ťa bude baviť.

Tvojou úlohou bude:
- predaj tovaru prostredníctvom e-shopu www.oasis.sk
- vybavovanie a expedícia objednávok e-shopu
- poskytovanie informácií o tovare
- komunikácia so zákazníkmi a zásielkovými službami
- správa, vytváranie obsahu e-shopu - produkty ich parametre a fotky
- správa webových stránok a ich dizajn
- správa Facebook, Instagram , Youtub,..
- marketingové aktivity

Prácu nie je možné vykonávať formou home office.

Ponúkame Ti:
- stabilnú prácu s možnosťou sebarealizácie
- príjemné prostredie
- zamestnanecké zľavy
- motivujúci systém odmeňovania
- základný plat od 739€ brutto (mesačné odmeny v závislosti od výkonnosti (tržby)) - výška tvojho platu bude závisieť z veľkej časti od teba, o čo viac predáš o to viac dostaneš

Ak ťa naša ponuka oslovila a vidíš sa v nej, neváhaj nám zaslať svoj životopis, či kontaktovať nás pre bližšie informácie ešte dnes na telefónnom čísle: 0908192156 alebo na [email protected]. Tešíme sa na teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Ako si predstavujeme Teba:
- schopnosť riešiť problémy a prinášať reálne hodnotné výsledky
- ochota učiť sa a pozorovať ako veci fungujú, vďaka čomu môžeš prinášať v tejto oblasti čo najlepšie výsledky
- schopnosť pracovať samostatne a efektívne
- tvoriť a prinášať nové nápady a vylepšenia na zvýšenie predaja a efektívnosti práce
- príjemná a rýchla komunikácia so zákazníkmi ohľadom vyriešenia ich požiadaviek
- orientácia v online svete

Už 25 rokov robíme svet krajšim a zelenším. Okrem realizácií záhrad máme aj vlastné záhradné centrum, trávnikovú škôlku a pestovateľské plochy, čím sme sa vyšplhali na lídra v záhradnom segmente. Realizujeme kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným, veľkoobchodným a ehopovým predajom. Rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Ako spoločnosť neustále prijímame nové výzvy a pracujeme na zvyšovaní našich služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4078324  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac