Administratívny pracovník

Oasis s.r.o.

Miesto práce
Stummerova, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
739 EUR/mesiaczákladný plat + odmeny v závislosti od výkonu (svoju pohyblivú zložku vieš ovplyvniť sama)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie mzdovej a personálnej agendy + BOZP
- starostlivosť o zamestnancov
- príprava dokladov pre účtovníka
- evidencia faktúr
- vedenie pokladne
- správa, vedenie a inventarizácia majetku
- asistentka výkonného riaditeľa
- administratívne zabezpečenie cenových ponúk
- starostlivosť o priestory

Ponúkame Ti:
- stabilnú prácu v dynamickej a expandujúcej spoločnosti
- vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť profesionálneho rastu
- príjemné prostredie
- zamestnanecké zľavy
- rôznorodú prácu

Neponúkame rutinnú, klasickú prácu v administratíve. Hľadáme všestranného človeka, ktorý vie zvládať rôznorodú prácu a vie prevziať zodpovednosť, ktorá súvisí s výkonom jeho pracovnej pozície. Človek, ktorého hľadáme nebude vykonávať len jednu pozíciu ale bude ich viacero, preto je potrebné aby si mal/a vysokú úroveň koncentrácie na prácu.
Baví Ťa práca s číslami ale tiež s ľuďmi? Dokážeš tvrdo pracovať, veľa sa učiť, pomáhať svojmu šéfovi a kolegom? Ak áno, odmenou Ti môže byť okrem finančného ohodnotenia aj príležitosť niečo dokázať.

Veríme, že čoskoro privítame nového člena nášho tímu, ktorým budeš práve Ty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie ekonomického smeru výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s fakturáciou a vedením pokladne - výhodou
- skúsenosti so správou/ inventarizáciou majetku - výhodou
- vysoká schopnosť organizovať a komunikácie
- ochota na sebe pracovať
- ochota pomáhať svojou prácou vedeniu a kolegom

Už 25 rokov robíme svet krajšim a zelenším. Okrem realizácií záhrad máme aj vlastné záhradné centrum, trávnikovú škôlku a pestovateľské plochy, čím sme sa vyšplhali na lídra v záhradnom segmente. Realizujeme kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným, veľkoobchodným a ehopovým predajom. Rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Ako spoločnosť neustále prijímame nové výzvy a pracujeme na zvyšovaní našich služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3950054  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac