Pracovník na údržbu trávnych plôch

Oasis s.r.o.

Miesto práce
Kovarce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2,76 eur v hrubom/hod. + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca so záhradnou technikou
Starostlivosť o trávnaté plochy
Starostlivosť o strojové vybavenie
Základy práce s PC
Organizovanie práce
Vedenie evidencie práce
príprav a balenie + nakládka trávneho koberca

Odborný príplatok
Zamestnanecké odmeny
Stabilná práca
Príplatok za prácu v sobotu
Možnosť profesionálneho rastu
Príjemné prostredie
Nepravidelný pracovný čas
Zamestnanecké zľavy
Práca na čerstvom vzduchu
Rôznorodá práca
Možnosť práce na dohodu, brigáda
TERMÍN POHOVORU BUDE 17.7.2018 o 08:45 hod.

Informácie o výberovom konaní

Potrebujeme tvoju pomoc !
Baví ťa práca na čerstvom vzduchu? Rád sa staráš o záhradu a trávnik ? A ak si ešte aj technicky zručný, si pre nás ideálny pracovník.
Sme záhradnícka firma s 20-ročnou históriou a s neustálym rastom a už takmer 10 rokov sa venujeme aj pestovaniu a predaju trávnych kobercov.
Ak zvládneš svoju pracovnú pozíciu, tak si vytvoríš svoj vlastný tým.
Buď pánom svojho času.
Každý milovník záhrady vie, že práca v záhrade je drina, ale výsledok práce sa Ti odvďačí krásnym zeleným a zdravým trávnikom a nadšeným zákazníkom.
Ponúkame Ti základný plat a odmeny , ktorých výška závisí od tvojej odbornosti,prístupu k práci a v neposlednom rade od Tvojho výkonu a výkonu Tvojho týmu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodár

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť pri riešení úloh
Technická gramotnosť
Manuálna zručnosť
Prax so záhradnou technikou a starostlivosť o trávne
plochy vítaná
Vodičský preukaz je podmienkou
Vzťah a chuť k manuálnej práci
Práca s vysokozdvižným vozíkom
Zodpovednosť
Spoľahlivosť

Kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným a veľkoobchodným predajom. rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Spoločnosť neustále prijíma nové výzvy a pracuje na zvyšovaní našich služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pod Kalváriou 85
955 01 Topoľčany
ID: 3415029   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2,76 eur v hrubom/hod. + odmeny