Odborný predajca v záhradnom centre

Oasis s.r.o.

Miesto práce
Stummerova 99, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2,76 eur v hrubom/hod. + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj výrobkov v záhradnom centre
Práca s PC
Výdaj tovaru zo skladu a vedenie evidencie, práca s registračnou pokladňou
Práca s hotovosťou

Stabilná práca
Možnosť profesionálneho rastu
Príjemné prostredie
Zamestnanecké zľavy
Príplatok za práce cez víkend

Máte radi záhradu a rastliny? Viete sa o ňu postarať? Vyznáte sa v rastlinách alebo v záhradnej technike a závlahe? Ste radi na čerstvom vzduchu?
Tak máme pre Vás prácu, ktorá sa stane Vašou zábavou.
Našim zákazníkom budete môcť ukázať svoje vedomosti zo záhradníctva a oni sa za to s Vami podelia o radosť zo svojej záhrady. Samozrejmosťou je každodenný kontakt s ľuďmi v príjemnom prostredí záhradného centra. Každý nadšený záhradník vie, že si záhrada vyžaduje i veľkú dávku starostlivosti za čo sa mu následne odvďačí svojou krásou.
Tešíme sa na človeka, pre ktorého je práca v záhradníctve koníčkom, je ochotný sa učiť a pracovať na sebe, zvyšovať si svoje vedomosti a robiť tento svet krajším.
Ponúkame zaujímavú prácu, kde rutina nie je ani možná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy
ABRA - základy

Obchodné zručnosti
Znalosť práce s počítačom - pokročilý
Prax v predaji, v sklade - vítaná
Vzťah k záhradníctvu - podmienkou
Technické zručnosti, znalosť záhradníckeho sortimentu,
znalosť okrasných drevín - výhodou
Spoľahlivosť a komunikatívnosť

Kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným a veľkoobchodným predajom. rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Spoločnosť neustále prijíma nové výzvy a pracuje na zvyšovaní našich služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pod Kalváriou 85
955 01 Topoľčany

Kontakt

Kontaktná osoba: Beňová
Tel.: +421917434206
E-mail: poslať životopis
ID: 3414951   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2,76 eur v hrubom/hod. + odmeny