Záhradník - pracovník na realizáciu záhrad

Oasis s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou 85, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dododou + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce pri realizácii okrasných záhrad, závlah
Práca so záhradnými strojmi a náradím
Výsadba rastlín, zemné a terénne práce
Drobné stavebné práce

Stabilná práca
Možnosť profesionálneho rastu
Príjemné prostredie
Rôznorodá práca
Zamestnanecké zľavy
Príplatok z práce cez víkend
Nepravidelný pracovný čas
Práca na čerstvom vzduchu

Baví Vás práca na záhrade? Viete sa o ňu postarať? Vyznáte sa v rastlinách?
Ste rád na čerstvom vzduchu a nebojíte sa fyzickej práce?
Nemáš rád rutinu?
Tak máme pre Vás prácu, ktorá bude Vašim koníčkom.
Záhradníctvo je zaujímavá a náročná práca, každý deň trochu iná. Často ste zablatený, ale po každodennej práci vidíš za sebou výsledok a úsmev našich spokojných zákazníkov.
Technická zručnosť ti bude pri práci so záhradníckymi strojmi výhodou.
Každý nadšený záhradník vie, že záhrada si vyžaduje i veľkú dávku starostlivosti, za čo sa mu následne odvďačí
svojou krásou.
Tešíme sa na človeka, pre ktorého je práca v záhradníctve koníčkom, je ochotný sa učiť a pracovať na sebe, zvyšovať svoje vedomosti a robiť tento svet krajším.
Ponúkame zaujímavú prácu, kde rutina nie je ani možná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

záhradník, predavač, poľnohospodár, vodoinštalatér

Vodičský preukaz

B

technické zručnosti
zodpovednosť, spoľahlivosť
príjemné vystupovanie
manuálna zručnosť
odolnosť voči stresu
znalosť okrasných drevín - výhodou
práca je fyzicky náročnejšia
vzťah a chuť k manuálnej práci

Kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným a veľkoobchodným predajom. rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Spoločnosť neustále prijíma nové výzvy a pracuje na zvyšovaní našich služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pod Kalváriou 85
955 01 Topoľčany

Kontakt

Kontaktná osoba: Beňová
Tel.: 0917434206
E-mail: poslať životopis
ID: 3182747   Dátum zverejnenia: 11.10.2017