Záhradník - vedúci pracovník skupiny

Oasis s.r.o.

Miesto práce
Stummerova 99, Topoľčany
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dododou + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce pri realizácii okrasných záhrad, závlah
Práca so záhradnými strojmi
Vedenie a organizovanie pracovného týmu
Vedenie evidencie práce
Dohľad a koordinácia práce
Zabezpečenie plnenia plánov
Kontrola kvality práce
Práca s PC
Komunikácia so zákazníkmi

Stabilná práca
Možnosť profesionálneho rastu
Príjemné prostredie
Rôznorodá práca
Zamestnanecké zľavy
Príplatok z práce cez víkend
Osobitné príplatky

Ste rodený záhradník, ktorý vidí hotovú prácu ešte predtým ako začne pracovať? Rád organizujete prácu a komunikujete s ľuďmi? Ste rád na čerstvom vzduchu a nemáte rád rutinu?
Problémy sú pre Vás výzvou?
Tak máme pre Vás prácu, ktorá bude Vaším koníčkom.
Záhradníctvo je zaujímavá a náročná práca, každý deň trochu iná. Často ste zablatený, ale po každodennej práci vidíte za sebou výsledok a úsmev našich spokojných zákazníkov.
Každý nadšený záhradník vie, že záhrada si vyžaduje i veľkú dávku starostlivosti, za čo sa mu následne odvďačí svojou krásou.
Tešíme sa na človeka, pre ktorého je práca v záhradníctve koníčkom, je ochotný sa učiť a pracovať na sebe, zvyšovať svoje vedomosti a robiť tento svet krajším.
Ponúkame zaujímavú prácu, kde rutina nie je možná.
Ak máte trvalé bydlisko mimo sídla firmy, budeme Vám nápomocný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

záhradník, predavač, poľnohospodár, vodoinštalatér

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

technické zručnosti
samostatnosť pri riešení úloh
zodpovednosť, spoľahlivosť
príjemné vystupovanie
manuálna zručnosť
odolnosť voči stresu
radosť z práce s ľuďmi
organizačné schopnosti - schopnosť viesť ľudí
znalosť okrasných drevín - nutná
vodičský preukaz - nutný
prax v odbore - nutná

Kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným a veľkoobchodným predajom. rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Spoločnosť neustále prijíma nové výzvy a pracuje na zvyšovaní našich služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pod Kalváriou 85
955 01 Topoľčany
ID: 2943797   Dátum zverejnenia: 4.7.2017