E-shop baliaci pracovník objednávok

WARAGOD s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 2640/9, Nitra
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody. Práca na dobu určitú.
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho e-shopu hľadáme šikovného kolegu na plný úväzok a na dobu určitú (do marca 2021), ktorý sa bude starať o expedíciu objednávok. V prípade spokojnosti a prihliadnuc na iné objektívne skutočnosti súvisiace s rozvíjaním sa eshopu v budúcnosti, môže byť pracovný pomer predĺžený na dobu neurčitú.

Práca pozostáva z :
- skladnícke, baliace činnosti podľa inštrukcií,
- plnenie pracovných príkazov nadriadeného
- práca na 2 smeny

- príplatky za prácu nadčas,
- stravné lístky vo výške 4 €,
- práca v sympatických kanceláriách a skladoch na Bratislavskej ulici v Nitre s vlastným parkoviskom,
- možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja,
- rodinná atmosféra,
- zamestnanecké zľavy,
- práca v mladom kolektíve,
- osobný prístup k ľudom v rozvíjajúcom sa e-shope,
- možnosť kariérneho rastu.

CV s fotografiou a motivačným listom posielajte na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ak si človek ktorý má chuť pracovať v mladom kolektíve rozvíjajúcej sa spoločnosti hľadáme práve teba.
- buď tímoví hráč, ktorého bude práca baviť a rozvíjaj seba aj firmu,
- buď manuálne zručný, šikovný a spoľahlivý,
- dôslednosť a logické myslenie,
- schopnosť pracovať v tíme.

Sme mladá dynamická spoločnosť. Uberáme sa smerom ktorý hovorí o tom, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase vytvárajú úspešný pracovný tím. Aktuálne pôsobíme aktívne na ôsmych trhoch (sk, cz, hu, ro, de, at, pl, si, bg). Náš e-shop disponuje aj kamennou predajňou v Nitre na Bratislavskej ulici.
Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu v oblasti obchodu.
Radi by sme rozšírili náš tím o nového člena, ktorý zapadne a bude mať chuť rozvíjať seba aj spoločnosť. Tak sa pridaj k nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3992705  Dátum zverejnenia: 28.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac