Odborný predajca pre armymarket.sk - Nitra

WARAGOD s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 2640/9, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ príplatky za prácu v sobotu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa čaká?

Robiť radosť, venovať sa naplno našim zákazníkom a spríjemňovať im nákup v našej predajni :-)

Každému zákazníkovi poradíš to najlepšie čo preňho môže byť a pridáš ruku k dielu. Budeš sa starať dôkladne o vizuál celej predajne, môžeš ju vylepšovať podľa tvojho uváženia. Okrem zákazníkov budeš komunikovať denne s kolegami/kolegyňami, ktorí tvoria mladý tím. Budeš sa tiež podielať na pravidelných inventúrach.
Nebudeš sa báť ani práce v sobotu doobeda (08:00-12:00), ktorá k tejto pracovnej pozícii nevyhnutne patrí. Nejedná sa však o prácu každý víkend. Sobotné pracovné dni si v rámci mesiaca rozdelíš s kolegom odborným predajcom.

Hľadáme odborného predajcu nie podávača!

Práca pozostáva z:
- aktívna obsluha zákazníkov v obchode,
- komunikácia so zákazníkmi,
- poradenstvo pri výbere tovaru,
- práca s pokladňou,
- manipulácia s tovarom,
- zodpovednosť za tovar,
- starostlivosť o predajňu,
- vybavovanie reklamácií,
- pravidelné inventúry,
- práca s informačným systémom.

Ochotne ti pomôžeme so zoznámením sa so všetkými produktami a zaučíme ťa pracovať v našich systémoch.

- ponúkame ti istotu trvalého príjmu,
- dostaneš super zamestnanecké zľavy na naše produkty,
- pracovať budeš v mladom a rodinne založenom kolektíve,
- príjemné pracovné prostredie,
- budeš pracovať v stabilnom pracovnom čase do 17:00,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ak si komunikatívny a máš chuť pracovať s ľuďmi, chceš robiť v dobrom tíme, baví ťa military, outdoor, airsoft a nie sú ti cudzie slová ako RipStop, Paracord, Molle systém atď .. tak hľadáme práve teba. Pošli nám svoj životopis.

Očakávame:
- príjemné vystupovanie,
- dobré komunikačné a predajné zručnosti,
- ochotu poradiť,
- pracovné nasadenie,
- cit pre detail,
- tímový duch,
- samostatnosť,
- zodpovednosť.

Sme mladá dynamická spoločnosť. Uberáme sa smerom ktorý hovorí o tom, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase vytvárajú úspešný pracovný tím. Aktuálne pôsobíme aktívne na ôsmych trhoch (sk, cz, hu, ro, de, at, pl, si, bg). Náš e-shop disponuje aj kamennou predajňou v Nitre na Bratislavskej ulici.
Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu v oblasti obchodu.
Radi by sme rozšírili náš tím o nového člena, ktorý zapadne a bude mať chuť rozvíjať seba aj spoločnosť. Tak sa pridaj k nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3925371  Dátum zverejnenia: 17.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac