Logo O.S.V.O. comp, a.s.

Hľadáme skúseného Hlavného skladníka s dlhoročnými skúsenosťami

O.S.V.O. comp, a.s.

Miesto práce
Strojnícka 18, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ihneď
1 120 EUR/mesiacmesačná mzda je zložená zo základnej mzdy 800 Eur a prémií vo výške 40 %, spolu 1 120 Eur mesačne/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Hlavného skladníka s dlhoročnými skúsenosťami na zodpovednú a náročnú prácu v našej spoločnosti. Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

  • príjem, triedenie, kategorizácia, kontrola a uskladnenie materiálu na sklad
  • vedenie skladovej evidencie, kontrola a označovanie došlého materiálu
  • skladová administratíva, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
  • príprava a výdaj materiálu do výroby
  • zabezpečenie vykládky a nákladky materiálu
  • udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach v súlade s internými pravidlami spoločnosti
  • sledovanie a zabezpečovanie plynulosti zásobovania
  • koordinácia tímu skladníkov

Od teba očakávame:

  • vodičský preukaz skupiny B a preukaz na obsluhu VzV
  • dlhoročné skúsenosti v oblasti skladového hospodárstva
  • zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť v práci
  • znalosť práce s počítačom a skladovým systémom

Naša spoločnosť ponúka:

  • prácu v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
  • zodpovedajúcu mzdovú ohodnotenie
  • možnosť odborného a osobnostného rastu
  • príjemné pracovné prostredie a kolektív

Pracovná doba:

  • 8-hodinový pracovný čas s možnosťou nadčasov
  • pracovný čas od pondelka do piatku

  • V našej stabilnej a prosperujúcej spoločnosti ti ponúkame perspektívu dlhodobej spolupráce, kde môžeš rásť spolu s nami.
  • Tvoj pracovný pomer bude s možnosťou predĺženia, čo ti umožní plánovať si svoju budúcnosť bez obáv o pracovné miesto.
  • Tvoja mesačná mzda bude zložená zo základnej mzdy 800 Eur a prémií vo výške 40 %, spolu 1 120 Eur mesačne v hrubom, čo ti zabezpečí finančnú istotu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, odborná škola - elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

IFOsoft - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

  • Skúsenosť s ekonomickou agendou - účtovanie skladových zásob
  • Znalosť elektromateriálu
  • Platné osvedčenie na používanie vysokozdvižného vozíka
  • Manuálna zručnosť a presnosť
  • Spoľahlivosť a dôslednosť
  • Organizovanie a plánovanie práce, samostatnosť
  • Požadujeme stredoškolské alebo vyššie odborné vzdelanie
  • Hard skills: znalosť skladového hospodárstva, logistických procesov a práce s PC
  • Soft skills: komunikačné zručnosti, flexibilita a riešenie problémov

Spoločnosť O.S.V.O. comp, a.s., si od svojho vzniku v roku 1992, postupne získala poprednú a stabilnú pozíciu v oblasti verejného osvetlenia, elektroenergetických a telekomunikačných služieb nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí. Stovky úspešne dokončených projektov rôzneho druhu a náročnosti, stovky spokojných klientov, vysoká technická profesionalita, kvalita a dodržiavanie termínov sú základným pilierom našej spoločnosti. Za vynikajúce výsledky firma vďačí svojím odborným zamestnancom - projektantom, inžinierom, elektrotechnikom, revíznym technikom a elektromontérom, ktorých pravidelne podporuje v ďalšom vzdelávaní a ponúka im možnosť profesionálneho rastu. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Svocáková
Tel.: +421517485120
E-mail: poslať životopis
ID: 4811949  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 120 EUR/mesiac