Vedúci dopravy

O.S.V.O. comp, a.s.

Miesto práce
O.S.V.O. comp, a.s., Strojnícka, Prešov-Nižná Šebastová
Termín nástupu
ihneď
základný plat 700,- Eur + pohyblivá zložka mzdy, po zapracovaní možnosť navýšenia mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie malej skupiny osôb obsluhujúcich mot.vozidlá, starostlivosť o vozový park, kontrola spotreby PHM a technického stavu vozidiel, koordinácia prác na autodielni,
zabezpečovanie plánovanej a neplánovanej údržby mot.vozidiel, zabezpečovanie objednávok na služby poskytované mot.vozidlami, administratívne práce spojené s vedením dopravného oddelenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť O.S.V.O. comp, a.s., si od svojho vzniku v roku 1992, postupne získala poprednú a stabilnú pozíciu v oblasti verejného osvetlenia, elektroenergetických a telekomunikačných služieb nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí. Stovky úspešne dokončených projektov rôzneho druhu a náročnosti, stovky spokojných klientov, vysoká technická profesionalita, kvalita a dodržiavanie termínov sú základným pilierom našej spoločnosti. Za vynikajúce výsledky firma vďačí svojím odborným zamestnancom - projektantom, inžinierom, elektrotechnikom, revíznym technikom a elektromontérom, ktorých pravidelne podporuje v ďalšom vzdelávaní a ponúka im možnosť profesionálneho rastu. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3493944  Dátum zverejnenia: 20.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat 700,- Eur + pohyblivá zložka mzdy, po zapracovaní možnosť navýšenia mzdy