Quality manager - Laboratórium

O.F. MILL, spol. s r. o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
Ihneď
1 400 EUR/mesiac- 25 % mesačná prémia - ročný bonus - stravné lístky - príplatky za nadčas, soboty, sviatok, stravné lístky, ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečiť plynulý chod prevádzky Oddelenia „Laboratórium“ so schopnosťou plánovať a priorizovať ad - hoc požiadavky na vykonanie rozborov poľnohospodárskych plodín a výrobkov
- zabezpečiť včasné spracovanie rozborov poľnohospodárskych plodín a výrobkov
- viesť podriadených pracovníkov
- identifikovať a iniciovať inovatívne a motivačné zlepšenia,
- pravidelne informovať (primárne neformálne, t.j. osobné informovanie) vedenie spoločnosti o funkčnosti zavedeného systému manažérstva kvality,
- zúčastňovať sa všetkých rokovaní vedenia spoločnosti týkajúcich sa najmä kvality a systému manažérstva kvality,
- metodicky riadiť, ukladať úlohy súvisiace so systémom manažérstva kvality a vykonávať ich overovanie voči všetkým útvarom a zamestnancom spoločnosti s výnimkou riaditeľa spoločnosti,
- požadovať nápravné opatrenia alebo preventívne opatrenia a overovať ich plnenie a účinnosť,
- rozhodovať s konečnou platnosťou o tom, či sú prijaté opatrenia účinné,
- zvyšovanie povedomia o dôležitosti plniť požiadavky zákazníka,
- riadiť sa ďalšími pokynmi riaditeľa a plniť pracovné úlohy ním pridelené,

Pracovné skúsenosti výhoda, nie podmienka:
- plánovanie, organizovanie a riadenie externých, certifikačných a interných auditov kvality, vrátane vedenia súvisiacej agendy a vysledovateľnosti výrobkov,
- iniciovať plánované a mimoriadne interné audity vo všetkých útvaroch a pracoviskách spoločnosti zahrnutých v systéme manažérstva kvality,
- vykonávanie pravidelných kontrol hygieny na prevádzke,
prax v podobnom odbore vítaná

- 25 % mesačná prémia
- ročný bonus
- stravné lístky
- príplatky za nadčas, soboty, sviatok, stravné lístky, ročný bonus

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Firma O.F.MILL, spol. s r.o. je spoločnosť pôsobiaca v potravinárskom priemysle. Prevádzka v Sládkovičove sa dlhodobejšie zameriava na spracovanie tvrdej pšenice, pri ktorej zomletím vzniká špeciálna múka na výroku cestovín – semolina
ID: 4397913  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac