Reagujte bez životopisu

Vodič cisterny

O.F. MILL, spol. s r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď,dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiaciné zložky mzdy 70% odmeny, stravné listky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mlyn Sládkovičovo ,rozvoz tovaru po SR, prípadne ČR.

Stabilné pracovné miesto, dobrý kolektív, mobilný telefón, ohodnotenie na výplatnej páske. Plne hradené cestovné náhrady - diéty, Zánovný vozový park. Zamestnávateľom hradené školenia súvisiace s výkonom práce.
Práca nie je na turnusy, vodič sa vracia vždy domov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

kvalifikačná karta vodiča, psychologické vyšetrenie, lekárska prehliadka,
tachografová karta vodiča

Firma O.F.MILL, spol. s r.o. je spoločnosť pôsobiaca v potravinárskom priemysle. Prevádzka v Sládkovičove sa dlhodobejšie zameriava na spracovanie tvrdej pšenice, pri ktorej zomletím vzniká špeciálna múka na výroku cestovín – semolina
ID: 4040590  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac