Hlavná sestra

NZBD Astra, n.o.

Miesto práce
NZBD, Nábrežná, Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacosobný príplatok v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovať v jednozmennej pracovnej prevádzke
-organizačne zabezpečuje a metodicky usmerňuje poskytovanie opatrovateľskej starostlivosti
-sleduje odbornú úroveň, komplexnosť, dodržiavanie etických zásad
-riadi prácu zdravotného úseku, kontroluje dodržiavanie čistoty a hygieny
-zostavuje pracovné harmonogramy a mesačné rozpisy služieb, ktoré potom prejednáva so svojimi nadriadenými a podriadenými, kontroluje ich plnenie a prevádza v nich zmeny
-kontroluje a spracováva mesačné výkazy o práci
-vedie a kontroluje predpísanú zdravotnú dokumentáciu

- osobný príplatok v závislosti od praxe
- práca v modernom prostredí
- pravidelné vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

- písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
- overená kópia dokladu preukazujúceho splnenie podmienky získania požadovaného vzdelania a fotokópie o ďalšom vzdelávaní
- profesijný štruktúrovaný životopis
- písomné čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu a o pravdivosti všetkých údajov

Predpokladaný nástup do práce je dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

- znalosť legislatívy v oblasti sociálnych služieb (zákon č.448/2008 o sociálnych službách v aktuálnom znení – individuálne plány, štandardy kvality, atď.), znalosť legislatívy v oblasti zákonníka práce-výhodou
- registrovaná sestra
- zdravotná spôsobilosť
- organizačné a riadiace schopnosti

Zariadenie pre seniorov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4360323  Dátum zverejnenia: 24.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac