Opravár železničných koľajových vozidiel

NZ Rail s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka až 200 € po skúšobnej dobe 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava a údržba železničných koľajových vozidiel (žkv)
- meranie, čistenie, zváranie žkv
- príprava protokolov
- starostlivosť o zverené pracovné predmety
- dodržiavanie OOPP

- 13.plat
- možnosť zvýšiť si kvalifikáciu v železničných oboroch

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zmysel pre povinnosť
- ochota cestovať
- technické myslenie a zručnosť
- záujem priučiť sa novému
- fleixbilita

Spoločnosť NZ Rail s.r.o., sa venuje vnútroštátnej a medzinárodnej železničnej nákladnej doprave, poskytovaniu železničného personálu, oprave a údržbe železničných vagónov. Poskytuje službu subjektu zodpovedného za údržbu železničných koľajových vozidiel – Entity in Charge of Maintenance (ECM). Je držiteľom Osvedčenia subjektu zodpovedného za údržbu a Osvedčenia funkcií údržby.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4584176  Dátum zverejnenia: 6.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac