IT Front Office Specialist / 20h/týdně- vhodné pro studenty

Nutricia s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.3.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 6 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Podílete se na řešení IT incidentů.
- Řešení požadavků uživatelů v informačním systému s registrovanými požadavky.
- Připrava IT nástrojů pro uživatele, včetně počítačů, mobilních telefonů, tiskáren.
- Řešíte IT projekty, které Vám jsou přidělené.
- Komunikujte s různými podpůrnými týmy (mezinárodními i místními) včetně externích dodavatelů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mezinárodní prostředí jedné z největších společností produkujících - rychloobrátkové zboží.
- Možnost být součástí přátelského týmu, kde Vám kolegové rádi pomohou.
- Možnost osobního i profesního růstu.
- Home Office/ 5týdnů dovolené/ sick days / stravenky / systém Cafeterie.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Odborné požadavky:

- Znalost operačního systému MS Windows 10 – nastavení, konfigurace, registry
- Znalost aplikací MS Office – Word, Powerpoint, Excel, Outlook – a možnosti jejich nastavení pro koncové stanice
- Základní znalost sítí, síťových služeb, IP adresace
- Orientace v oblasti IT bezpečnosti
- Zkušenosti z IT uživatelské podpory - výhodou
- Znalost Active Directory, MS SQL databází, Windows Server-výhodou
- proaktivita, samostatnost
- analytické myšlení
- zkušenost v help desku výhodou
- AJ na dobré úrovně (budete komunikovat denně anglicky)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tu proto, abychom pomáhali dětem v jejich zdravém vývoji a zvyšovali kvalitu života nemocným lidem. Již více než sto let proto vyvíjíme a vyrábíme kojeneckou a enterální klinickou výživu.

Nutricia je velká nadnárodní společnost a patří do koncernu Danone.
Těšíme se zázemí velké korporace a přitom u nás panuje velmi přátelská až rodinná atmosféra. V práci si všichni tykáme a na přílišné formality si nepotrpíme.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3849081  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.