Zoraďovač linky, údržbár

Nupa s.r.o.

Miesto práce
Teplárenská 2a, Prievidza-Priemyselný obvod
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nastavovanie, zoraďovanie liniek pred začiatkom balenia
• Elektrikárske práce nevyhnutné pre plynulosť výroby
• Realizácia drobných opráv zámočníckeho a vodoinštalačného charakteru
• Odstraňovanie jednoduchých porúch technického vybavenia, následná kontrola a diagnostika ostatných porúch
• Zodpovednosť za čistotu a poriadok strojov po vykonaní údržby
• Spolupráca pri inštalovaní nových strojov a zariadení
• Iné operatívne a prevádzkové úlohy
• Používanie predpísaných osobných ochranných pomôcok
• Dodržiavanie bezpečnostných pravidiel na pracovisku, zásad hygieny čistého pracoviska
• Zaobstarávanie materiálu potrebného na opravy/údržbu po dohovore s vedením

Ihneď po nástupe do pracovného pomeru:
- Nástupný plat 1500€ brutto
- Stravné lístky v sume cca 102€
- Pracovná obuv
- Pracovné oblečenie a pranie zdarma
- Práca v čistom a príjemnom prostredí
- Možnosť kariérneho rastu a vedenia vlastného tímu
- Možnosť sebarealizácie a osobný prínos v rýchlo rastúcej spoločnosti, možnosť získania cenných skúseností
Po odpracovaní trojmesačnej skúšobnej doby v pracovnom pomere:
- Dochádzkový a výkonnostný bonus
- Možnosť využívania výživových doplnkov zdarma podľa stanovených pravidiel
Po odpracovaní šiestich mesiacov v pracovnom pomere:
- Odmena 100€ za nábor nových zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám, prosím, Váš životopis na emailovú adresu.
Na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár

Počet rokov praxe

5

Od úspešného uchádzača požadujeme vzdelanie elektrotechnického zamerania a odbornú spôsobilosť pre činnosť na technickom zariadení elektrickom podľa § 23 Vyhlášky 508/2009,
§ 24 - revízny technik je výhodou.
Všeobecná zručnosť a prax v oblasti elektrotechniky je podmienkou.
Zručnosť pri práci so vzduchotechnikou výhodou.

Naša rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobí v oblasti vývoja, výroby a kompletizácie výživových doplnkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4457075  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac