Logo Nunofia s.r.o.

Obchodný pracovník internetového obchodu zameraného na zberateľstvo

Nunofia s.r.o.

Miesto práce
Kuzmányho 5, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 400 EUR/mesiacKonkrétne mzdové podmienky budú dohodnuté na osobnom stretnutí v závislosti od skúseností uchádzača. Základná mesačná mzda sa skladá z pevnej a pohyblivej časti, ktorá závisí od plnenia stanovených mesačných úloh. Na základe dosiahnutých výsledkov spoločnosti, sú poskytované kvartálne, vianočné a koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa láka práca v ecommerce, je ti blízke zberateľstvo a ovládaš obchodnú administratívu (fakturácia, pokladňa, príjem/výdaj zo skladu, základy účtovníctva, ...), vieš sa iniciatívne chopiť práce (aj presúvať krabice v sklade), rád/a komunikuješ s ľuďmi a chcel/a by si pomáhať zberateľom zjednodušiť prístup k najrôznejším zberateľským kúskom z celého sveta, tak potom možno hľadáme práve teba.

Náš tím je malý, preto musíš očakávať, že u nás sa práca nevyberá, treba ju proste spraviť. Tvojou úlohou bude zvládnuť prierez rôznorodých činností od objednania tovaru od dodávateľa, prijatia a naskladnenia tovaru tak fyzicky v sklade ako aj v skladovom hospodárstve, cez vystavenie nového produktu na eshop, spracovanie prijatej objednávky (čo zahŕňa vystavenie faktúry, vychystanie tovaru, bezpečné zabalenie a včasné expedovanie prostredníctvom kuriéra), tiež prácu s pokladňou, obsluhou zákazníka, poradenstvom a určite sa tam ešte niečo nájde.

Podrobnejší popis pracovnej náplne:
- kompletná administratíva eshopu (pridávanie a upravovanie položiek eshopu, nastavovanie akcií, správa FB profilu a iné)
- vybavovanie objednávok, fakturácia, balenie tovaru, vyskladňovanie, obsluha pokladne, komunikácia s kuriérmi

-  osobný výdaj tovaru zákazníkom

- telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo
- objednávanie tovaru od dodávateľov, tvorba príjemiek, inventúry
- riešenie reklamácií
- vyhľadávanie nových produktov a dodávateľov
- účasť na veľtrhoch a predajných akciách
- tvorba predajných a marketingových akcií
- práca v sklade (príjem tovaru, výdaj tovaru, balenie tovaru, označovanie tovaru, ...)
- návrhy na zlepšenie a zefektívnenie fungovania eshopu
- u nás sa nenudíme
Do svojho tímu hľadáme kreatívneho, svedomitého a pracovitého parťáka so skúsenosťami v ecommerce, ktorý nechce do práce len chodiť, ale spoločne s nami bude aktívne rozvíjať a budovať značku a dobré meno eshopu nunofi.sk a pomôže ju dostať aj za hranice Slovenska. Máme ambíciu rásť a ty nám pri tom môžeš aktívne pomôcť. Dostaneš od nás dôveru a všetky potrebné prostriedky.
Pokiaľ vieš písať a hovoriť gramaticky správne po anglicky alebo česky, je to veľkou výhodou.
Kto sme?
Internetový obchod www.nunofi.sk vznikol v roku 2007 z nadšenia ku zberateľstvu. Od tohto obdobia sme najlepším eshopom v danom segmente na Slovensku, čoho dôkazom sú aj recenzie našich spokojných klientov https://obchody.heureka.sk/nunofi-sk/recenze/ . V roku 2018 sme po druhý krát získali prestížne ocenenie eshop roku 2017 ako víťaz, v súťaži ktorú organizuje internetový porovnávač Heureka.sk.
Náš sortiment pokrýva širokú škálu zberateľských potrieb (albumy, skladovacie systémy, pomôcky, literatúra a mnoho iného) pre numizmatiku, notafiliu , filateliu a iné zberateľské odbory. Okrem toho prinášame zberateľom zaujímavé zberateľské kúsky z celého sveta (mince, sady mincí, bankovky, poštové známky, ...).
Vzhľadom k tomu, že neustále rastieme a chceme stále zlepšovať naše služby, hľadáme novú posilu, ktorá by doplnila náš kolektív a pomohla nám v našom poslaní.

- neformálne pracovné prostredie
- mladý kolektív
- práca v odvetví, ktoré má budúcnosť
- hobby ktoré sa môže stať prácou, alebo aj naopak
- stále sa rozvíjame a ty sa môžeš rozvíjať spolu s nami
- možnosť školení a osobného rastu
- nákup zberateľských potrieb a predmetov za zvýhodnené ceny
- motivačné mzdové ohodnotenie z dosiahnutých výsledkov predaja
- 13 plat

Pokiaľ máš záujem o uvedenú pracovnú pozíciu, zašli nám stručný životopis s tvojou fotografiou a motivačným listom v ktorom napíš, prečo by si chcel/a u nás pracovať. Použi pri tom prosím kľúčové slovo „radosť zo zberateľstva“.
Priebežne budeme kontaktovať všetkých uchádzačov od ktorých dostaneme vyššie spomínané doklady a poskytneme im informácie o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

schopnosť samostatne riešiť úlohy
zodpovednosť k zadaným úlohám
lojálnosť
entuziazmus, vysoká motivácia,
chuť učiť sa, ochota pracovať na sebe a vzdelávať sa
vnútorná potreba inovovať a neuspokojiť sa s aktuálnym stavom
komunikačná vyspelosť
flexibilita

Prvý profesionálny internetový obchod založený v roku 2007 so zberateľskými potrebami pre numizmatiku, filateliu a ostatnú zberateľskú oblasť. Do nášho sortimentu patria okrem zberateľským albumov a pomôcok aj pamätné a obežné euro mince, 2 euro mince, zberateľské strieborné a zlaté mince, pamätné a obežné bankovky, svetové mince a poštové známky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladislav Klajban
Tel.: +421905647223
E-mail: poslať životopis
ID: 4262645  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac