Obchodno-technický zástupca ( predaj náradia na obrábanie kovov)

NTV - náradie SK s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 600 EUR/mesiac*Po zaškolení sa mzda odvíja v závislosti od predaja a pozostáva z fixného platu a prémií *13. a 14. plat * Vernostná odmena - odpracované roky, životné jubileum

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme našu oblasť pôsobnosti na slovenskom trhu a hľadáme kolegu do tímu technických obchodníkov. Pracovná pozícia je vhodná pre kolegu z Trenčianskeho kraja a zahŕňa denné cestovanie do okresov:
1.) Piešťany, Myjava, Skalica, Senica, Trnava, Galanta atd.

Ak hľadáte pracovnú pozíciu, kde by ste využili svoje strojárske vzdelanie, pracovali v teréne, komunikovali so zákazníkmi a mohli pracovať samostatne, tak Vám ponúkame prácu v našom kolektíve.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- predaj profesionálnych nástrojov a náradia určených pre oblasť trieskového obrábania kovov
- aktívne vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov podľa prideleného regiónu
- vedenie obchodných jednaní, úzka spolupráca so zákazníkom
- technická podpora a poradenstvo pri procese obrábania kovov a výbere vhodného
riešenia obrábania
- podieľanie sa na plnení plánu predaja náradia : kovorezné plátky, frézy, vrtáky, závitníky,
výstružníky, upínacie náradie atď. viac o sortimente na www.zavitniky.sk www.ntv.sk
Nutnosťou sú vedomosti z oblasti strojárenskej výroby - obrábania kovov.
- práca spočiatku v kancelárii, neskôr po zaškolení podľa prideleného regiónu

- trinásty a štrnásty plat
- motivujúce finančné ohodnotenie
- služobný telefón
- služobný automobil
- školenia a ďalšie odborné vzdelávanie na Slovensku ako aj v zahraničí
- bonus pri výročí zamestnanca vo firme
- veľká miera samostatnosti a zodpovednosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

PODMIENKA: STROJÁRSTVO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pozícia je vhodná pre absolventa

- komunikatívnosť
- ochota vzdelávať sa
- flexibilita
- technické myslenie
- organizačné schopnosti
- ochota cestovať
- samostatnosť
- zodpovednosť

NTV - náradie SK s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na veľkoobchod s kovorezným náradím, primárne predaj kovorezných plátkov KYOCERA, fréz, závitníkov, vrtákov, upínacieho náradia, meracej techniky atď. www.zavitniky.sk

Na účel tohto výberového konania poskytujete osobné údaje obsiahnuté v životopise. Na základe čl. 13 všeobecného nariadenia o ochrane údajov sme povinní poskytnúť Vám nasledujúce informácie:
a) prevádzkovateľ: NTV - náradie SK s.r.o. Farská 86/2, 019 01 ILAVA,
b) zodpovedná osoba prevádzkovateľa Vám odpovie na [email protected]
c) spracúvanie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov;
d) osobné údaje neposkytneme inému príjemcovi;
e) osobné údaje získané na účel výberového konania sa neuchovávajú. Uchovávame iba
osobné údaje uchádzača, s ktorým bude uzatvorený pracovný pomer.
f) dotknutá osoba má právo požadovať od prevádzkovateľa prístup, opravu, vymazanie alebo obmedzenie spracúvania osobných údajov týkajúcich sa dotknutej osoby.
g) poskytnutie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov; neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní;
h) osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania v zmysle čl. 22 všeobecného nariadenia o ochrane údajov
ID: 3599009  Dátum zverejnenia: 15.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac