SAP EWM Consultant

NTT DATA Business Solutions s. r. o.

Prievozská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V NTT DATA Business Solutions sa zameriavame na komplexné a transformačné projekty. Sme spoľahlivými a oceňovanými sprievodcami na ceste k digitálnej transformácii. Dlhodobo sa profilujeme na zaujímavé projekty, ktoré vyžadujú inovatívny prístup a implementáciu najmodernejšieho SAP riešenia a technológie. Projekty, na ktorých pracujeme, sú často náročné, ale predstavujú významnú príležitosť pre konzultantov a konzultantky, ktoré chcú rozvíjať svoje poradenské zručnosti alebo začať novú etapu svojej kariéra v SAP Consultingu.

Znie to dobre? Práve preto hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu do poradenského tímu špecializovaného na oblasť Extended Warehouse Management (EWM). Hľadáme človeka, ktorý sa chce učiť, láka ho/ju vybudovať si kariéru a postupne sa stať expertom/-kou na oblasť SAP riešení pre správu a riadenie skladov. Kvalitnú prácu vieme oceniť a nájdete u nás priestor pre svoj profesionálny a kariérny rozvoj.

Náplň práce:
- Spolu s tímom sa budete zameriavať na implementačné a inovačné projekty v oblasti SAP EWM.
- Budete sa zúčastňovať konzultácií, stretnutí a workshopov s kľúčovými užívateľmi/užívateľkami a manažmentom. Budete pozorne načúvať potrebám a biznis cieľom našich zákazníkov a spolu so senior konzultantami/-tkami pre nich navrhovať optimálne riešenia.
- Postupne si budete prehlbovať expertízu a rozširovať prehľad o komplexných SW riešeniach v nádväznosti na podnikové procesy.
- Budete analyzovať zákaznícke požiadavky, dizajnovať riešenia a spolupracovať na realizácii. Pomôžete nám tiež pri vytváraní analytických dokumentov.
- V priebehu realizácie projektov budete v úzkom kontakte s klientom s cieľom zaistiť jeho/jej informovanosť, plynulý on-boarding na nové riešenia a vynikajúcu zákaznícku skúsenosť.
- Spolupracovať tiež budete na vývoji nových aplikácií a reportov s súčinnosti s vývojovým tímom.
- Postaráte sa o operatívnu podporu zákazníkov a realizáciu školení koncových užívateľov.

Čo ponúkame:
- vynikajúcu firemnú kultúru, kde kladieme vysoký dôraz na starostlivosť o tím, jeho rozvoj a fair-play. Naša spoločnosť má dlhoročnú úspešnú históriu a ďalej rastie.
- miesto v tíme celosvetovo pôsobiacej spoločnosti, kde budete v každodennom kontakte s aktuálnymi trendami,
- zaujímavú spoluprácu pri tvorbe ponúk pre lokálnych a medzinárodných klientov,
- možnosť uplatniť svoj talent pri vedení rozsiahlych projektov a implementačných programov,
- prístup ku globálnemu know-how skupiny NTT DATA. Podporu pre osobný a odborný rozvoj a získavanie hodnotných SAP certifikácií
- flexibilitu a vysokú mieru slobody v práci,
- odmeňovanie s veľmi solídnou fixnou čiastkou a variabilnou zložkou.

- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- odborné školenia podľa potreby a dohody (soft skills/hard skills/certifikácie)
- jazykové vzdelávanie (anglický/nemecký jazyk)
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- možnosť firemného auta (aj na súkromné účely)
- flexibilný pracovný čas/homeoffice
- až 5 dní dovolenky navyše (podľa odpracovaných rokov)
- 3 sick days do roka
- firemné teambuildingy a iné firemné podujatia
- Multisport karta
- pitný režim a občerstvenie (káva, čaj, čerstvé ovocie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- máte aspoň základné skúsenosti s modulom EWM - a to ako po konzultačnej tak i po technickej stránke (ako SAP konzultant/ka alebo kľúčový/-á užívateľ/ka), prípadne pokiaľ zatiaľ nedisponujete znalosťou modulu EWM, tak máte dobré znalosti modulu WM,
- orientujete sa v procesoch správy skladov a ich nádväznosti,
- výhodou pre Vás budú skúsenosti s S/4HANA a FIORI aplikáciami,
- ovládate anglický jazyk na úrovni, ktorá Vám umožní bezproblémovú komunikáciu s kolegami a kolegyňami v rámci našej medzinárodnej skupiny, alebo tiež prezentáciu pre zákazníka na medzinárodnom projekte. Uvítáme aj znalosť nemeckého jazyka (nie je podmienkou).
- máte predpoklady stať sa dobrým konzultantom/-kou. Rozmýšľate štruktúrovane, ste iniciatívna osoba, máte veľmi dobré komunikačné zručnosti, dokážete empaticky načúvať aj prezentovať svoj názor. Svoju prácu si viete efektívne zorganizovať a máte schopnosť flexibilne reagovať na meniace sa okolnosti.
- radi sa učíte nové veci a Vašou ambíciou je stať sa odborníkom/-čkou na SAP pre oblasť Extended Warehouse Management,
- nebude Vám prekážať občasné cestovanie.

V NTT DATA Business Solutions sme spoľahlivými sprievodcami digitálnou transformáciou. Pomáhame spoločnostiam všetkých veľkostí získať lepší prehľad vďaka sile dát a dosahovať lepších výsledkov vďaka službám a riešeniam v ekosystéme SAP - od aplikácií, cez infraštruktúru, bezpečnosť až po komunikáciu. Digitalizáciou s inováciami umožňujeme spoločnostiam rozvíjať plný potenciál. A to vďaka viac než 30 rokom skúseností a globálnemu tímu viac nez 12 000 IT expertov a expertiek. Vlastníme certifikáciu SAP Platinum Partner a sme držiteľom mnohých ocenení SAP Pinnacle Awards.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4336177  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac