SAP FI/CO konzultant

NTT DATA Business Solutions s. r. o.

Prievozská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na zákazníckych projektoch v oblasti SAP FI/CO
- analýza zákazníckych požiadaviek, návrh a realizácia riešenia v oblasti SAP FI/CO (implementácia, rollout, ...)
- vývoj nových aplikácii a reportov s podporou vývojárov v oblasti SAP FI/CO (Fiori Apps, custom reports,...)
- podľa potreby podpora zákazníkov a školenie koncových užívateľov

- variabilná zložka k platovému ohodnoteniu
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- odborné školenia podľa potreby a dohody (soft skills / hard skills / certifikácie)
- jazykové vzdelávanie (anglický/nemecký jazyk)
- mobilný telefón/ laptop
- firemné auto aj na súkromné účely
- flexibilný pracovný čas/homeoffice
- až 5 dní dovolenky navyše (podľa odpracovaných rokov)
- firemné teambuildingy a iné firemné podujatia
- Multisport karta
- pitný režim a občerstvenie (káva, čaj, čerstvé ovocie)

Ak máte o uvedenú pozíciu záujem, môžete sa o ňu uchádzať na tomto linku:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
ABAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- orientácia vo firemných procesoch v oblasti finančného účtovníctva a kontrolingu
- znalosť podvojného účtovníctva a manažérskeho účtovníctva
- minimálne 3 roky skúseností so systémom SAP v moduloch FI a CO ako konzultant
- základy ABAP
- skúsenosť s S4/HANA výhodou
- ochota vzdelávať sa a pracovať v tíme
- flexibilita

V NTT DATA Business Solutions sme spoľahlivými sprievodcami digitálnou transformáciou. Pomáhame spoločnostiam všetkých veľkostí získať lepší prehľad vďaka sile dát a dosahovať lepších výsledkov vďaka službám a riešeniam v ekosystéme SAP - od aplikácií, cez infraštruktúru, bezpečnosť až po komunikáciu. Digitalizáciou s inováciami umožňujeme spoločnostiam rozvíjať plný potenciál. A to vďaka viac než 30 rokom skúseností a globálnemu tímu viac nez 12 000 IT expertov a expertiek. Vlastníme certifikáciu SAP Platinum Partner a sme držiteľom mnohých ocenení SAP Pinnacle Awards.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4007960  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac