Recepčná

NTC Košice, a.s.

Miesto práce
Popradská 84, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac13.plat (podľa výsledkov firmy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prvotný kontakt so zákazníkmi Národného tréningového centra (osobne, telefonicky, emailom), informovanie zákazníkov o športoviskách (tenis, bedminton, fitness) a ostatných službách. Obsluha a vybavovavanie zákazníkov a ich evidencia. Doplnkový predaj tovaru (nápoje a športový materiál). Práca s PC a s rezervačným systémom, účtovanie, práca s peniazmi a terminálom, uzávierky pokladne. Prehľad o priestoroch a zamestnancoch, priama spolupráca a plnenie pokynov nadriadeného. Udržiavanie čistoty a poriadku na svojom pracovisku a v okolí recepcie. Dvojzmenná prevádzka (pondelok až nedeľa), denne od 6:00 do 22:00hod, prípadne podľa potreby.

​zľavy na športové aktivity, príplatky za sviatky a víkendy, práca v atraktívnom prostredí novootvoreného športoviska​

V prípade, že spĺňate naše požiadavky, reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS. Informácie o Vás starostlivo posúdime a ak nás Váš životopis osloví, ozveme sa vybraným uchádzačom s pozvánkou na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, schopnosť zvládať stres, loajálnosť a zodpovednosť, znalosť AJ výhodou.​

Projekt Národného tréningového centra Košice je spoločným projektom Slovenského tenisového zväzu (51%) a Mesta Košice (49%), ktorí za týmto účelom založili akciovú spoločnosť NTC Košice, a.s.
NTC Košice bude po jeho spustení do prevádzky (jar 2024) slúžiť na športovú prípravu talentovanej mládeže, na tenisové a športové vyžitie pre obyvateľov Košíc a blízkeho okolia (tenis, bedminton a fitnes) a na organizáciu mládežníckych športových podujatí a tenisových turnajov. Základom projektu je šesť kurtová tenisová hala, v ktorej sa počíta s využitím 3 kurtov pre tenis a na zvyšných 3 kurtoch bude položených 14 bedmintonových povrchov. V pripojenej trojpodlažnej prevádzkovej budove budú šatne a hygienické zariadenia, recepcia, kancelárie, reštaurácia, obchodný priestor a prevádzka fitness centra so zázemím. Súčasťou areálu je aj 8 vonkajších tenisových kurtov a 85 parkovacích miest na úrovni terénu.
ID: 4799240  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac