Можливість для людей з України

Pracovník správy športoviska – správca, dispečer prevádzky budovy

NTC Košice, a.s.

Miesto práce
Popradská 84, Košice
Termín nástupu
apríl 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 400 EUR/mesiac13.plat (podľa výsledkov firmy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. zabezpečovanie chodu areálu NTC,
2. kontrola a zabezpečenie riadneho chodu technických zariadení v NTC — elektrickej rozvodne a inštalácie, vzduchotechniky, požiarnej signalizácie, monitorovacieho systému, zdravotechniky, kúrenia, odpadového hospodárstva a pod., podľa prevádzkových pokynov.
3. obsluha monitorovacích a riadiacich elektronických a manuálnych systémov budovy,
4. vykonávanie údržby a opráv zariadení a budovy,
5. obhospodarovanie kľúčov od priestorov NTC, denná kontrola objektu,
6. pravidelná kontrola činnosti strážnej služby a upratovacej služby, osvetlenia športovísk, spotreby energií,
7. udržiavanie čistoty a poriadku vonkajších priestorov,
8. údržba a príprava antukových kurtov,
9. príprava prevádzky a súčinnosť pri organizácii športových podujatí konaných v NTC,
10. riešenie poruchových a iných krízových situácií.

Zvýhodnený prístup k športoviskám (zamestnanecké zľavy).

V prípade, že spĺňate naše požiadavky, reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS. Informácie o Vás starostlivo posúdime a ak nás Váš životopis osloví, ozveme sa vybraným uchádzačom s pozvánkou na osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.3.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Teams - Úplný začiatočník
CAD systémy - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

• praktické skúsenosti so správou budov a športovísk,
• znalosť príslušných noriem a predpisov, BOZP a PO,
• schopnosť riešenia krízových situácií, flexibilita,
• aktívny vodič,
• pozitívny vzťah k športu,
• výhodou je oprávnenie na obsluhu VZV,
• výhodou je osvedčenie § 21 elektrotechnika,
• výhodou je znalosť prípravy a údržby antukových tenisových kurtov,
• výhodou je možnosť práce vo výškach (zdvíhacia plošina).
• práca je v dvojzmennej prevádzke (6:00-22:00), vrátane víkendov.

Projekt Národného tréningového centra Košice je spoločným projektom Slovenského tenisového zväzu (51%) a Mesta Košice (49%), ktorí za týmto účelom založili akciovú spoločnosť NTC Košice, a.s.
NTC Košice bude po jeho spustení do prevádzky (jar 2024) slúžiť na športovú prípravu talentovanej mládeže, na tenisové a športové vyžitie pre obyvateľov Košíc a blízkeho okolia a na organizáciu mládežníckych športových podujatí a tenisových turnajov. Základom projektu je šesť kurtová tenisová hala, v ktorej sa počíta s využitím 3 kurtov pre tenis a na zvyšných 3 kurtoch bude položených 14 bedmintonových povrchov. V pripojenej trojpodlažnej prevádzkovej budove budú šatne a hygienické zariadenia, recepcia, kancelárie, reštaurácia, obchodný priestor a prevádzka fitness centra so zázemím. Súčasťou areálu je aj 8 vonkajších tenisových kurtov a 85 parkovacích miest na úrovni terénu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Palovič
Tel.: +421948084309
E-mail: poslať životopis
ID: 4750056  Dátum zverejnenia: 30.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac