Konštruktér - oblasť automatizácie

NT Automation s.r.o.

Nové Mesto nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Od 1 700 EUR/mesiacvýška mzdy podľa skúsenosti a odvedenej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a konštrukcia jednoúčelových strojov a zariadení, robotických pracovísk, montážnych liniek a pod.
- tvorba 3D modelov a 2D výkresov
- spolupráca s montážou a účasť pri oživovaní strojov
- samostatné riešenia ale aj práca v úzkom tíme

- možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch v oblasti automatizácie a doslova si ich "ošahať"
- variabilita práce, kde stojí každý deň pred Vami nová výzva
- osobnostný a profesionálny rozvoj
- zaujímavé platové ohodnotenie na základe dosiahnutých vedomostí a skúseností
- flexibilný pracovný čas
- skvelý pracovný kolektív
- možnosť aj práce z domu

Ak máte akékoľvek otázky k ponúkanej pozícii, neváhajte nás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s programom Autodesk Inventor alebo SolidWorks výhodou
- prax v automatizácii veľkou výhodou
- manuálna zručnosť výhodou
- flexibilita, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť

Nebaví Vás už Vaša monotónna a nudná práca? Hľadáte nové výzvy a kreatívnu prácu? Tak už hľadať nemusíte! Sme mladá expandujúca firma s bohatými skúsenosťami z oblasti automatizácie. Zaoberáme sa predovšetkým projektovaním, montážou a oživením automatizovaných strojov a zariadení. Do nášho tímu hľadáme kolegov, ktorí budú súčasťou našej spoločnej cesty za úspechom. Pôsobíme na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí (napr. Nemecko, ČR, atď). Radi sa stretneme a zodpovieme všetky Vaše otázky. Tešíme sa na Vás.
ID: 3113861  Dátum zverejnenia: 14.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac