Dentálna hygienička, preventistka

NR DENT, s.r.o.

Miesto práce
Schurmannova 29, Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacPolročné odmeny, koncoročné odmeny. Možná dohoda podľa počtu pacientov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o pacienta v rámci DH - detekcia povlaku, odstraňovanie supra a sub-gingiválnych nánosov pomocou prístroja EMS Prophylaxis Master (Air-Flow + ultrazvuk), dočistovanie pomocou kyriet, fluoridácia, inštruktáž správnej techniky čistenia zubov. Hygienicky režim ambulancie (kreslo, nástroje...). Práca podľa protokolu GBT (guided biofim therapy).

- pracovný čas dohodou
- možnosť preplatiť kurz preventistky
- práca s moderným prístrojovým vybavením
- práca v príjemnom prostredí, služby recepcie, zabehnutá ambulancia a dostatok pacientov

V prípade záujmu prosím zaslať životopis s fotografiou na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dentálna hygiena

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je výhodou, nie podmienkou. Absolventovi sa budeme venovať a trpezlivo ho zaučíme.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, precíznosť, samostatnosť, chuť vzdelávať sa.

Sme menšia rodinná zubná klinika. Ponúkame komplexné služby v oblasti stomatológie a dentálnej hygieny. Sme mladý kolektív, neustále sa rozvíjame a zlepšujeme, pretože to čo robíme nás baví a napĺňa.
ID: 4590726  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac