Technik/nastavovač vstrekolisov

NP SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 3, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 250 - 2 200 EUR/mesiacPríplatky k základnému platu: - dochádzkový bonus od 110 - 250€/mesačne - príspevok na pranie 7,45€/mesačné - Vernostný bonus po odpracovaných rokoch - Príspevok na stravné vo výške 4,75€/ odpracovaný deň Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca vo výrobnej hale
• zabezpečuje montáž a demontáž foriem do vstrek-lisov
• Obsluha vstrekolisov Engel - Expert
• Obsluha robotu Wittmann - Expert
• zodpovedný za spustenie výroby v súlade s internými štandardami
• sleduje a nastavuje parametre počas výroby strojov
• zabezpečuje plynulý chod lisov a montážnych strojov
• reaguje na poruchové stavy vo výrobnej hale a analyzuje problémy
• zúčastňuje sa riešení problémov
• trojzmenná prevádzka (počas pracovaných dní)

- možnosť odborného rastu,
- technicko-odborné školenia,
- osobnostné školenia,
- jazykové kurzy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2024 (ostáva ešte 134 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické,strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Elektroinštalácie §21;§22 - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

2

technické myslenie, samostatnosť

Spoločnosť NP SLOVAKIA s.r.o. je francúzska spoločnosť pôsobiaca ako výrobca plastových dielov a plastových výrobkov predovšetkým pre automobilový a čiastočne pre elektrotechnický priemysel. Spoločnosť začala svoju podnikateľskú činnosť v roku 2003. Aktuálne zamestnáva 53 zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4523103  Dátum zverejnenia: 27.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac