Prijímací technik / Servisný poradca

NOVÝ TOPCAR, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou / ihneď
1 200 - 1 600 EUR/mesiacVýkonnostná zložka. Celková mzda môže byť aj 1500€ a viac v čistom, závisí od šikovnosti. Výkonnostná zložka nemá horný limit.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia realizácie opráv vozidiel zákazníkov
- Riadenie tímu mechanikov
- Komunikácia so zákazníkmi
- Príjem a výdaj zákazníckych vozidiel
- Poskytovanie služieb zákazníkom vrátane poradenských služieb
- Komunikácia s poisťovňami
- Vykonávanie obhliadok vozidiel na základe zmluvy s poisťovňou
- Vytváranie cenových kalkulácií
- Riadenie skladu náhradných dielov
- Predaj náhradných dielov a doplnkov

- Práca v stabilnej spoločnosti s pevným postavením na trhu už od roku 1997
- Práca v mladom, ochotnom a skúsenom kolektíve
- Pravidelné a zaujímavé školenia
- Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
- Zaujímavé finančné ohodnotenie závislé len od vlastnej šikovnosti
- Zvýhodnené podmienky na servis vlastného vozidla
- Zvýšený príspevok na stravovanie
- Firemné akcie a večierky

Životopisy prosíme posielať e-mailom na adresu: [email protected]
Vzhľadom na veľké množstvo prijatých životopisov budeme odpovedať a kontaktovať len tých, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania údajov pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov s nasledovným textom:
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise v spoločnosti NOVÝ TOPCAR, s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výkon tejto pozície je pomerne náročný. Servisný poradca musí mať dobré komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti. Je skutočným partnerom pre zákazníka, schopný poskytnúť mu "riešenia" šité na mieru a byť pre neho dlhodobým stabilným partnerom. Váš nový zamestnávateľ sa môže pochváliť komplexne vybudovanými modernými predajno-servisnými strediskami, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov. Táto pozícia si vyžaduje silnú osobnosť, ktorá ma ochotu neustále sa vzdelávať, schopnosť veriť si a tiež prekonávať prekážky.
Preto budeme akceptovať len tých kandidátov, ktorí už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré výsledky. Výhodou je znalosť práce s kalkulačnými programami SILVER DAT. Neobávate sa hľadania riešení, ktoré prinášajú spokojnosť zamestnávateľa aj zákazníkov? Dôležité sú výsledky, ktoré Vám zabezpečia veľmi dobré finančné ohodnotenie a istú budúcnosť. Uchádzač by mal mať určité znalosti v oblasti opráv vozidiel a mal by byť technicky zdatný v oblasti konštrukcie vozidiel.

Túto pozíciu obsadzuje spoločnosť NOVÝ TOPCAR, s.r.o., ktorá bola založená v roku 1997. Od založenia spoločnosti sa venujeme výhradne automobilovému priemyslu, a to v plnom rozsahu servisných prác všetkých aktuálnych značiek na slovenskom trhu. Od apríla 2004 začala spoločnosť na slovenskom trhu vystupovať ako značkový a hlavne autorizovaný partner v oblasti predaja a servisu vozidiel pre spoločnosť KIA.
Spoločnosť NOVÝ TOPCAR, s.r.o. je tiež zmluvným partnerom pre najväčšie poisťovne, dôkazom fundovanosti je aj ocenenie udelené poisťovňou Allianz, ktorá v roku 2015 a tiež v roku 2016, 18, 20 zaradila našu spoločnosť medzi TOP 25 najlepších servisov na celom Slovensku.
Prioritou našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom maximálne pohodlie pri nákupe nového vozidla, a taktiež spokojnosť pri poskytovaní servisných služieb.
Výsledky práce každého jednotlivca sú pravidelne vyhodnocované a tí najlepší sú právom odmeňovaní.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 335033  Dátum zverejnenia: 31.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac