Redaktor pre denník Nový Čas - oddelenie Šport

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
950,00 Eur - 1500,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe + 13.plat + zákonom stanovené príplatky za prácu cez víkendy a sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu "šporťákov" hľadáme ďalšieho nadšenca pre šport, ktorý nám vie zaslať odkazy na už uverejnené články so športovou tématikou.
(podmienkou na zaradenie do výberového procesu je zaslanie uverejneného redakčného športového materiálu)
Náplň práce:
- písanie článkov do rubriky Šport
- redigovanie materiálov zverených rubrík
- získavanie tipov a hľadanie zaujímavých tém
- účasť na športových a spoločenských podujatiach týkajúcich sa zverenej rubriky

- samostatná a zodpovedná pozícia
- možnosť odborného rastu
- balík zamestnaneckých výhod

Životopis spolu s odkazmi na uverejnené články z oblasti športu posielajte na e-mail: [email protected] pod značkou: "ŠPORT"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Odborné kompetencie a pracovné skúsenosti:
- všeobecný rozhľad
- výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky
- znalosť anglického jazyka je výhodou
- prax v printových médiách je výhodou

Osobnostné predpoklady:
- kreativita, flexibilita
- komunikatívnosť, samostatnosť, tímovosť
- schopnosť pracovať v časovom strese
- záujem o oblasť športu

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3391487  Dátum zverejnenia: 16.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950,00 Eur - 1500,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe + 13.plat + zákonom stanovené príplatky za prácu cez víkendy a sviatok