Marketingový špecialista pre Nový Čas

Nový čas, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme miesto samostatného marketéra pre titul Nový Čas a jeho príbuzné tituly NČ Nedeľa, NČ víkend a najsilnejší web CAS.SK, ktorý pozná, vie sa orientovať a pohybovať v mediálnom prostredí. Má skúsenosti a predstavu o prezentácii a smerovaní marketingových aktivít.
Hlavné pracovné kompetencie:
- navrhovanie marketingovej stratégie projektov a riadenie procesu ich implementácie
- príprava marketingového plánu a rozpočtu
- návrh efektívneho media plánu
- spolupráca s redakčným tímom a obchodným oddelením
- zodpovednosť za dosahovanie stanovených marketingových cieľov
- pravidelná kontrola marketingových nákladov a analýza efektivity využívania stanovených marketingových nástrojov
- analýza a vyhodnotenie (prieskum) trhu
- monitorovanie konkurencie a sledovanie trendov

Životopis prípadne spolu s motivačným/sprievodným listom posielajte na e-mail: nabor@ringieraxelspringer.sk pod značkou: "MARKETÉR."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

- podmienkou je minimálne 3-ročná skúsenosť na rovnakej alebo podobnej pozícii z oblasti marketingu
- schopnosť zacieliť kampane, zadefinovať marketingové stratégie a media plán s cieľom zabezpečiť úspešnosť projektu
- skúsenosť s Google analytics, vyhodnocovaním a návrhom zlepšení
- skúsenosť z inej mediálnej spoločnosti alebo FMCG je vítaná

Vhodný uchádzač:
- je akčný, kreatívny a dôsledný človek, ktorý vie skĺbiť systematickosť, zaujímavé nápady a inovatívnosť
- je silná osobnosť, odolný voči stresu
- má argumentačné schopnosti
- má organizačné schopnosti
- je flexibilný

Spoločnosť Nový čas, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj týždenník Nový Čas Nedeľa a prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novy čas, a. s.
Prievozská 14,
821 09 Bratislava 24
ID: 3391239   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe + 13.plat