Marketingový špecialista pre Nový Čas

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1500,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme miesto samostatného marketéra pre titul Nový Čas a jeho príbuzné tituly NČ Nedeľa, NČ víkend a najsilnejší web CAS.SK, ktorý pozná, vie sa orientovať a pohybovať v mediálnom prostredí. Má skúsenosti a predstavu o prezentácii a smerovaní marketingových aktivít.
Hlavné pracovné kompetencie:
- navrhovanie marketingovej stratégie projektov a riadenie procesu ich implementácie
- príprava marketingového plánu a rozpočtu
- návrh efektívneho media plánu
- spolupráca s redakčným tímom a obchodným oddelením
- zodpovednosť za dosahovanie stanovených marketingových cieľov
- pravidelná kontrola marketingových nákladov a analýza efektivity využívania stanovených marketingových nástrojov
- analýza a vyhodnotenie (prieskum) trhu
- monitorovanie konkurencie a sledovanie trendov

Životopis prípadne spolu s motivačným/sprievodným listom posielajte na e-mail: [email protected] pod značkou: "MARKETÉR."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- podmienkou je minimálne 3-ročná skúsenosť na rovnakej alebo podobnej pozícii z oblasti marketingu
- schopnosť zacieliť kampane, zadefinovať marketingové stratégie a media plán s cieľom zabezpečiť úspešnosť projektu
- skúsenosť s Google analytics, vyhodnocovaním a návrhom zlepšení
- skúsenosť z inej mediálnej spoločnosti alebo FMCG je vítaná

Vhodný uchádzač:
- je akčný, kreatívny a dôsledný človek, ktorý vie skĺbiť systematickosť, zaujímavé nápady a inovatívnosť
- je silná osobnosť, odolný voči stresu
- má argumentačné schopnosti
- má organizačné schopnosti
- je flexibilný

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3391239  Dátum zverejnenia: 16.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe + 13.plat