Vodár, kúrenár, inštalatér

Novozámocké bytové družstvo

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiacPodielová mzda na základe výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržbárske práce na rozvodoch pitnej a teplej úžitkovej vody
- výmena konštrukčných prvkov a sanity
- montáž, rekonštrukcia a výmena rozvodov vody a kanalizácie
- oprava vodovodného potrubia a kanalizácie
- iná bežná údržba

- stabilná spoločnosť s dlhoročným zázemím
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť osobného rastu

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti Novozámocké bytové družstvo, družstvo, so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z..

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Novozámocké bytové družstvo, družstvo vykonáva správu a údržbu bytového fondu s dlhoročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4078626  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac