Účtovník/ka

NOVOPRINT SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 4, Zlaté Moravce
Termín nástupu
01.09.2022
1 200 EUR/mesiacUvedená mzda je základ, ktorý je zvýšený o pohyblivú mesačnú časť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie podvojného účtovníctva podľa slovenských účtovných štandardov v programe MS DYNAMICS AXAPTA.
Zostavenie účtovnej uzávierky a závierky, výročnej správy, príprava podkladov na audit.
Zostavenie mesačných uzávierok.
Účtovanie náročnejších účtovných operácií /spätný lízing, faktoring, .../.
Komplexná daňová agenda - spracovanie daňových priznaní.
Komunikácia s daňovým úradom, bankou, dodávateľmi, odberateľmi, príp. s inými subjektmi.
Spracovanie štatistických výkazov, INTRASTAT.
Sledovanie legislatívnych zmien.
Nastavovanie a aktualizácia metodiky účtovníctva.
Reporting do materskej spoločnosti v Španielsku, analýza ekonomických údajov, spolupráca pri zostavovaní rozpočtu.

Po zapracovaní ponúkame pracovný pomer na dobu neurčitú.

Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Španielsky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník, ekonóm

Počet rokov praxe

3

Analyzovanie a riešenie problémov.
Komunikácia /jednanie s ľuďmi/.
Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa.
Pružnosť v myslení /adaptabilita, flexibilita/.
Samostatnosť.
Precíznosť, spoľahlivosť.

Novoprint Slovensko to sú komplexné riešenia v oblasti predtlačovej prípravy, tlače a knihárskeho spracovania. NOVOPRINT Slovensko, s. r. o. je dcérskou spoločnosťou španielskej polygrafickej skupiny NOVOPRINT S.A. Zameriava sa na tlač technickej dokumentácie, kníh, farebnú tlač katalógov, časopisov či reklamných materiálov podporujúcich obchodné aktivity našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4364035  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac