Tlačiar na rotačnom stroji

NOVOPRINT SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 4, 953 01 Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HLAVNÝ OPERÁTOR
- tlač na rotačnom stroji ROTOMAN /polygraficky priemysel/,
- príprava kotúča,
- nastavenie jednotlivých systémov stroja (vlhčenie, farebnosť, falcovací aparát,..),
- reportovanie.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dohodou

- zaujímavá a dynamická práca v medzinárodnej spoločnosti
- dobré platové ohodnotenie
- mladý kolektív spolupracovníkov

V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala, prosím zašlite Váš životopis na email: [email protected], ako predmet uveďte "Tlačiar." Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Prosím Vás tiež o súhlas so spracovaním osobných údajov .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

tlačiar polygrafických strojov

Počet rokov praxe

polygrafia
1

- program Hiflex - výhodou
- ochota pracovať
- odolnosť voči stresu

Novoprint Slovensko to sú komplexné riešenia v oblasti predtlačovej prípravy, tlače a knihárskeho spracovania. NOVOPRINT Slovensko, s. r. o. je dcérskou spoločnosťou španielskej polygrafickej skupiny NOVOPRINT S.A. Zameriava sa na tlač technickej dokumentácie, kníh, farebnú tlač katalógov, časopisov či reklamných materiálov podporujúcich obchodné aktivity našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Robotnícka 4
953 01 Zlaté Moravce
ID: 2952015   Dátum zverejnenia: 6.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou