Inžinier kvality vo výrobe spracovávania sklolaminátu

Novoplast, výrobné družstvo Sereď

Miesto práce
Dolná Streda
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 700 EUR/mesiac• Hrubá mesačná mzda (brutto) od: 1000 eur - 1700 eur • Základná mesačná mzda (brutto): od 900 eur (závisí od Vašich skúseností) • V prípade priaznivých ekonomických výsledkov odmena do výšky priemerného platu formou Vianočnej odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Navrhuje, vytvára a podieľa sa na zavádzaní systému manažérstva kvality (SMK) v
súlade s ISO 9001 do praxe
• Aktualizuje, optimalizuje a spravuje dokumentáciu SMK podľa požiadaviek zákazníka
a interných smerníc
• Podieľa sa na riadení a analýze rizík pomocou nástrojov kvality
• Vypracováva kontrolné plány, pracovné postupy a štandardy
• Vytvára kontrolné a skúšobné protokoly k projektom
• Vytvára katalóg chýb – vizualizácia a popis
• Spolupracuje s ostatnými oddeleniami pri riešení problémov
• Spolupracuje pri analýze chýb vyplývajúcich z interných procesov
• Zúčastňuje sa zákazníckych auditov, auditov SMK, riadi a vykonáva interné audity
• Zabezpečuje plynulý chod a podporu oddeleniu Kvality
• Riadi vstupnú kontrolu materiálov a výstupnú kontrolu produktov
• Rieši zákaznícke a dodávateľské reklamácie
• Vedie menší team ( 3 pracovníci)
• Školí výrobných zamestnancov k témam o kvalite
• Zabezpečuje kalibráciu kontrolných a meracích zariadení

• V prípade priaznivých ekonomických výsledkov odmena do výšky priemerného platu
formou Vianočnej odmeny
• Narodeninové darčeky , vianočné darčeky , darčekové poukážky
• Finančný príspevok pri dosiahnutí životného jubilea
• Firemné akcie, výlety s rodinnými príslušníkmi do aquaparkov v zahraničí, do ktorých
boli dodané naše produkty
• Zvyšovanie odbornosti
• Obedy za 1,20 eur (príspevok zamestnanca)
• Pracovný pomer sa uzatvára na dobu určitú (max 24 mesiacov) s možnosťou prejsť na
dobu neurčitú

Hľadáme zodpovedného a technicky zdatného pracovníka na pozíciu Inžinier kvality.
Pracovník bude zaradený na oddelenie Kvality.

V prípade záujmu o osobný pohovor nám pošlite svoj životopis jedným z uvedených spôsobov:
a) e-mail: [email protected]
b) adresa: Galantská cesta 590/369, Dolná Streda 925 63
c) vrátnica spoločnosti: na vrátnici spoločnosti si môžete osobne vyplniť „Žiadosť o zamestnanie“

Po posúdení každého životopisu pozveme vhodných kandidátov na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (strojárske, chemické)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Prax na pozícii vo výrobnom podniku je podmienkou
- Znalosť štandardov, ktoré sa týkajú Kvality, BOZP, PO
- Znalosť nástrojov kvality
- Komunikačné zručnosti a schopnosť argumentovať
- Technické a analytické myslenie
- Rozhodnosť a schopnosť pracovať v teame
- Organizačné schopnosti – plánovanie a organizovanie
práce
- Zodpovednosť
- Flexibilita

Spoločnosť Novoplast v.d. , je 100% slovenská expandujúca firma s takmer 75-ročnou históriou. Je vyhľadávaným výrobcom a dodávateľom výrobkov zo sklolaminátu pre rôzne priemyselné odvetvia. Najsilnejšiu oblasť tvoria dodávky plastových dielov pre vodné a zábavné parky v západnej Európe, v USA, Číne. Cieľom našej spoločnosti je vytvárať a dodávať jedinečné produkty, ktoré prinášajú našim klientom úžitok.
Náš administratívny tím tvoria slovenskí ľudia. Snažíme sa poctivou remeselnou prácou budovať si dobré meno firmy nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, čo sa odzrkadľuje zvýšeným dopytom po našich službách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4651933  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac