Можливість для людей з України

Pracovník vo výrobe sklolaminátu

Novoplast, výrobné družstvo Sereď

Miesto práce
Dolná Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 200 EUR/mesiac• Hrubá mesačná mzda (brutto) od: 800 eur - 1200 eur • Úkolová mzda (brutto): min 4,50 eur/hod – max 6,50 eur/hod • V prípade priaznivých ekonomických výsledkov odmena do výšky priemerného platu formou Vianočnej odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Laminovanie produktov (sýtenie sklených vlákien polyesterovou živicou) v dvojzmennej
prevádzke
• Dodržiavanie technologických postupov a pokynov majstra pri laminovaní výrobkov
• Priebežné kontrolovanie kvality laminátu
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
• Dodržiavanie materiálových a výkonových noriem

• V prípade priaznivých ekonomických výsledkov odmena do výšky priemerného platu
formou Vianočnej odmeny
• Narodeninové darčeky , vianočné darčeky , darčekové poukážky
• Finančný príspevok pri dosiahnutí životného jubilea
• Firemné akcie, výlety s rodinnými príslušníkmi do aquaparkov v zahraničí, do ktorých
boli dodané naše produkty
• Zvyšovanie odbornosti
• Obedy za 1,20 eur (príspevok zamestnanca)
• Rekondičné pobyty v zmysle zákona
• Príplatky podľa zákonníka práca
• Práca je vhodná pre ženy aj mužov, práca vhodná pre páry
• Možnosť pracovať aj na živnosť
• Pracovný pomer sa uzatvára na dobu určitú (max 24 mesiacov) s možnosťou prejsť na
dobu neurčitú

Hľadáme manuálne zručných pracovníkov do dvojzmennej prevádzky na pozíciu Pracovník vo výrobe sklolaminátu. Pracovník bude zaradený na prevádzku Laminovanie.

V prípade záujmu o osobný pohovor nám pošlite svoj životopis jedným z uvedených spôsobov:
a) e-mail: [email protected]
b) adresa: NOVOPLAST, v.d. Sereď, Galantská cesta 590/369, Dolná Streda 925 63
c) vrátnica spoločnosti: na vrátnici spoločnosti si môžete osobne vyplniť „Žiadosť o zamestnanie“

Po posúdení každého životopisu pozveme vhodných kandidátov na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
• Prax vo výrobnej sfére vítaná
• Samostatnosť a pozornosť (sústredenie sa na prácu)
• Praktické myslenie
• Ochota a schopnosť učiť sa
• Znalosť technológie laminovania - výhoda,
nie podmienka

Spoločnosť Novoplast v.d. Sereď so sídlom v Dolnej Strede , je 100% slovenská expandujúca firma s takmer 75-ročnou históriou. Je vyhľadávaným výrobcom a dodávateľom výrobkov zo sklolaminátu pre rôzne priemyselné odvetvia. Najsilnejšiu oblasť tvoria dodávky plastových dielov pre vodné a zábavné parky v západnej Európe, v USA, Číne. Cieľom našej spoločnosti je vytvárať a dodávať jedinečné produkty, ktoré prinášajú našim klientom úžitok. Každý náš výrobok je originál.
Náš administratívny tím tvoria slovenskí ľudia. Snažíme sa poctivou remeselnou prácou budovať si dobré meno firmy nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, čo sa odzrkadľuje zvýšeným dopytom po našich službách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4651847  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac