Можливість для людей з України

Pracovník vo výrobe sklolaminátu

Novoplast, výrobné družstvo Sereď

Miesto práce
Dolná Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 200 EUR/mesiac• Hrubá mesačná mzda (brutto) od: 800 eur - 1200 eur • Úkolová mzda (brutto): min 4,50 eur/hod – max 6,50 eur/hod • V prípade priaznivých ekonomických výsledkov odmena do výšky priemerného platu formou Vianočnej odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Laminovanie produktov (sýtenie sklených vlákien polyesterovou živicou) v dvojzmennej
prevádzke
• Dodržiavanie technologických postupov a pokynov majstra pri laminovaní výrobkov
• Priebežné kontrolovanie kvality laminátu
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
• Dodržiavanie materiálových a výkonových noriem

• V prípade priaznivých ekonomických výsledkov odmena do výšky priemerného platu
formou Vianočnej odmeny
• Narodeninové darčeky , vianočné darčeky , darčekové poukážky
• Finančný príspevok pri dosiahnutí životného jubilea
• Firemné akcie, výlety s rodinnými príslušníkmi do aquaparkov v zahraničí, do ktorých
boli dodané naše produkty
• Zvyšovanie odbornosti
• Obedy za 1,20 eur (príspevok zamestnanca)
• Rekondičné pobyty v zmysle zákona
• Príplatky podľa zákonníka práca
• Práca je vhodná pre ženy aj mužov
• Možnosť pracovať aj na živnosť
• Pracovný pomer sa uzatvára na dobu určitú (max 24 mesiacov) s možnosťou prejsť na
dobu neurčitú

Hľadáme manuálne zručných pracovníkov do dvojzmennej prevádzky na pozíciu Pracovník vo výrobe sklolaminátu. Pracovník bude zaradený na prevádzku Laminovanie.

V prípade záujmu o osobný pohovor nám pošlite svoj životopis jedným z uvedených spôsobov:
a) e-mail: [email protected]
b) adresa: NOVOPLAST, v.d. Sereď, Galantská cesta 590/369, Dolná Streda 925 63
c) vrátnica spoločnosti: na vrátnici spoločnosti si môžete osobne vyplniť „Žiadosť o zamestnanie“

Po posúdení každého životopisu pozveme vhodných kandidátov na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
• Prax vo výrobnej sfére vítaná
• Samostatnosť a pozornosť (sústredenie sa na prácu)
• Praktické myslenie
• Ochota a schopnosť učiť sa
• Znalosť technológie laminovania - výhoda,
nie podmienka

Spoločnosť Novoplast v.d. , je 100% slovenská expandujúca firma s takmer 75-ročnou históriou. Je vyhľadávaným výrobcom a dodávateľom výrobkov zo sklolaminátu pre rôzne priemyselné odvetvia. Najsilnejšiu oblasť tvoria dodávky plastových dielov pre vodné a zábavné parky v západnej Európe, v USA, Číne. Cieľom našej spoločnosti je vytvárať a dodávať jedinečné produkty, ktoré prinášajú našim klientom úžitok.
Náš administratívny tím tvoria slovenskí ľudia. Snažíme sa poctivou remeselnou prácou budovať si dobré meno firmy nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, čo sa odzrkadľuje zvýšeným dopytom po našich službách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4651847  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac