Kaderník, Kaderníčka, Barber, Hair - stylist

Q.C., s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
teraz je ten správny čas
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kadernícky profesionálny rast

profesionálne pracovné prostredie, kolektívna spolupráca, pracovné oblečenie, celodenné stravovanie a občerstvenie, strava s donáškou do salónu, firemná kultúra, ktorá vytvára priateľskú a príjemnú atmosféru, otvorená komunikácia v rámci salónu , účasť na zahraničných medzinárodných kongresoch, pravidelná mzda v dohodnutý deň v mesiaci, pravidelné teambuldingy, individuálne zameranie na tie činnosti, ktoré robí najradšej a v čom je skutočne dobrý, priplácanie na dopravu nad 80 km, príjemné exkluzívne pracovné priestory v centre mesta s krásnym výhľadom

Na nezávislom stretnutí pri káve, Vám rada predstavím koncept salónu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kaderník

Jazykové znalosti

Kórejský jazyk - Expert (C2) a Estónsky jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

uvedené jazyky nie je potrebné ovládať, stačí naša príjemná slovenčina

stabilný kadernícky salón s ľudským prístupom

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2877725  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac