Pomocný pracovník

Novogal, a.s., Dvory nad Žitavou

Miesto práce
NOVOGAL a.s. Prevádzka Levice, Jurská cesta, Levice
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
3,9 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva asanačné práce na farmách, práce pri naskladňovaní a vyskladňovaní hydiny. Vykonáva pomocné práce pri zásobovaní triediarne, baliarne a skladov obalovým materiálom a vajcami. Vykonáva práce spojené s triedením a balením vajec a práce spojené s úpravou vonkajšieho prostredia fariem.

Ponúkame výhodné mzdové podmienky, základná zložka mzdy 3,90 Eur na hodinu, zákonné príplatky na soboty a nedele, sviatky, osobné ohodnotenie každý mesiac a 2 krát do roka ročné prémie do výšky 10% z hrubého ročného príjmu. Pracovný pomer na určitú dobu sa predlžuje dva krát a po dvoch rokoch zamestnania sa predlžuje na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technický

Vodičský preukaz

B

Produkcia slepačích konzumných vajec a hydinového mäsa a chov kuríc.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4041233  Dátum zverejnenia: 3.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,9 EUR/hod.