Ošetrovateľ nosníc a pracovník triedičky a baličky

Novogal, a.s., Dvory nad Žitavou

Miesto práce
NOVOGAL a.s. Prevádzka Levice, Jurská cesta, Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,19 Eur na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva zber, triedenie a balenie vajec, čistenie a dezinfekciu triediarne, baliarne a skladov vajec. Aktívne sa zúčastňuje a vykonáva práce spojené s vyskladňovaním a naskladňovaním hydiny. Požadujeme pozitívny vzťah k zvieratám, flexibilitu, samostatnosť a chuť pracovať.

Ponúkame výhodné mzdové podmienky, základná zložka mzdy 3,19 Eur na hodinu, osobné ohodnotenie každý mesiac, zamestnanecké benefity a dva krát do roka ročné prémie do výšky 15% z hrubého ročného príjmu. Zárobok dosahuje výšku 800 - 850 Eur. Prosím zaslať životopis s tel. číslom na mailovú adresu [email protected], budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť

Produkcia slepačích konzumných vajec a hydinového mäsa a chov kuríc.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3624392  Dátum zverejnenia: 25.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,19 Eur na hodinu