Prevádzkový údržbár

Novogal, a.s., Dvory nad Žitavou

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základaná zložka mzdy 576 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preventívna údržba a opravy strojnotechnologických zariadení na farme v Leviciach, obsluha strojnotechnologických zariadení na farme v Leviciach. Jednozmenná pracovné doba . Požadujeme technické vzdelanie, odbornú zdatnosť, samostatnosť, flexibilitu. Ponuka je vhodná aj pre uchádzača s miernym zdravotným postihnutím. Prosím zaslať životopis s tel.číslom na mailovú adresu [email protected], budeme Vás kontaktovať.

Ponúkame výhodné mzdové ohodnotenie, základná zložka mzdy 576,00 Eur mesačne + pohyblivá zložka mzdy do výšky 200,00 Eur mesačne, zamestnanecké benefity, ročné prémie do výšky 15% z hrubého ročného príjmu. Možnosť pridelenia služobného 3 izbového bytu. Možnosť zamestnať rodinného príslušníka.
Pracovný pomer je na dobu určitú a po dvoch rokoch sa mení na dobu neurčitú.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický

Vodičský preukaz

B

samostatnosť pri riešení úloh, praktické myslenie

Produkcia slepačích konzumných vajec a hydinového mäsa a chov kuríc.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Hlboká cesta 1421
941 31 Dvory nad Žitavou

Kontakt

ID: 3514420   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základaná zložka mzdy 576 Eur