Prevádzkový údržbár

Novogal, a.s., Dvory nad Žitavou

Miesto práce
Hlboká cesta 1421, 941 31 Dvory nad Žitavou
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva údržbu a opravu zariadení farmy nosníc, obsluhuje a nastavuje zariadenia farmy a stará sa o bezporuchový chod týchto zariadení, aktívne sa zúčastňuje a vykonáva práce spojené s vyskladňovaním, naskladňovaním hydiny, asanáciami fariem, zberom, triedením a balením vajec, vykonáva odtrusovanie hál. Zamestnanec bude počas skúšobnej doby zaučený.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 Eur

Ďalšie odmeny: pohyblivá zložka mzdy , zvýšenie platu po skúšobnej dobe, dva krát do roka prémie a ostatné zamestnanecké benefity. Zárobok dosahuje výšku 900-950 Eur.
Pracovný pomer je na dobu určitú a po dvoch rokoch sa mení na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Produkcia slepačích konzumných vajec a hydinového mäsa a chov kuríc.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Hlboká cesta 1421
941 31 Dvory nad Žitavou
ID: 2684684   Dátum zverejnenia: 19.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 Eur